Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Colaborator
Postări: 68
Înregistrat: ‎14-12-2012

Raspunsurile de pe forum

[ Editat ]

Ar fi indicat ca persoane copy-paste precum Ionut sa nu mai dea raspunsuri celor care scriu pe forum diverse probleme pentru ca mai rau incurca si astfel de raspunsuri sa fie oferite decat de moderatorii forumului. Cred ca este o sugestie utila si de luat in seama.

Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013

Re: Raspunsurile de pe forum

1264247144596627768clapping_hands.jpg.svg.med.png

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salutare,

Iti multumesc pentru feedback insa, te rog, permite-mi sa adaug cateva aspecte care, sper eu, pot veni ca raspuns sau completare la cele spuse mai devreme. 

Ceea ce ne dorim sa facem in cadrul acestui forum, este o comunitate online in care raspunsurile sa nu fie oferite doar de moderatori, ci si de ceilalti useri activi aici. Acesti useri, prin activitatea lor, pot ajunge la statutul de membru de onoare. Raspunsuri si interventii in discutiile de pe acest forum, poti adauga atat tu cat si ceilalti utilizatori, dezvoltand astfel discutiile. Desigur, in momentul in care se ofera un raspuns incorect sau incomplet de un utilizator non-reprezentant Vodafone, unul dintre moderatori va interveni. 

Iti urez o zi buna in continuare, 

Claudiu

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Cele mai placute lucruri devin plictisitoare cand este intrecuta masura!

Implicatiile faptului ca nu iti cunosti propriile limite pot fi dezastruoase atat pentru tine cat si cei din jur.

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Hei,Andrei!

Indiferent se situatie,eu,cel putin,voi fi in continuare pe aici sa fiu de ajutor cu ce cunosc,chiar si tie.Iar  daca ceva ma depaseste,voi primi raspuns la randul meu.  Emoticon fericit

Vodafone
Membru de bază
Postări: 195
Înregistrat: ‎31-03-2012

[ Editat ]
Keep"n going IONUT ,avem nevoie de sfaturile și experiența ta ...O,sancta simplicitas,căt de actual este acest dicton... Buuuun,peste două zile vin la tine cu urarile musai trebuincioase aniversarii zilei tale de nastere...Peace.bro"...
VODAFONE SEMPER FIDELIS !
Consultant
0

Nu am niciun dubiu ca initial piesa "Pretioasele ridicole" a purtat numele "Pretiosul ridicol" sau cel putin asa ar fi trebuit sa se cheme.

Membru de bază

[ Editat ]
"Io non ho certezze e non ne sono nemmeno sicuro"-Donato di Poce

-Dubii a avut si Dostoievski ,dorind inițial să-si intituleze un anumit roman ..Printul Mâșkin..Pâna la urmă s-a hotărât pentru "IDIOTUL"..

-recunosc si eu ca,înca mai am dubii asupra arhetipului uman "shucăritus maximus"..desi link-ul de mai jos ar fi trebuit sa mi le spulbere .

https://m.soundcloud.com/atlasdemitocanie2-0/nemultumitul-de-serviciu
Consultant
0

Cred ca ai dreptate. Oedip era un pseudonim mai bun decat "caliopi".

Membru de bază
0

[ Editat ]
Slabă încercare,mister "No". Freud si Jung trebuie studiați cu mare atentie ,teoriile lor despre complexul lui Oedip,respectiv Electra pot suci mintea oricărui" hater " aka "shucăritus maximus"
Noapte bună