Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014

Re: Raspunsurile de pe forum

De abia,astept sa treaca cei 2 ani,in care am contract cu VODAFONE,sa ma mut in alta retea.Poate ca,o sa gasesc oameni,mai capabili,sa rezolve problemele intalnite in retea.

Sfătuitor

Vi se pare haios,cand clientii au probleme,datorita VODAFONE.Daca cumparati RCS-RDS,e jale,ca o sa creati si mai multe probleme clientiilor!!!!!!!

Sfătuitor

Daca tot va tineti,ca fiind cea mai buna retea,de ce creati atatea probleme clientiilor?????????De ce,dureaza atat demult,sa rezolvati problemele??????

Sfătuitor

[ Editat ]

Greseala mea,a fost ca nu am reclamat la ANPC, problemele provocate de VODAFONE!!!!!!!!!Daca reclamam VODAFONE,la ANPC,pt problemele ce mi le a provocat,nu mai eram luat peste picior,de unii moderatori si de cei de la servicii relatii cu clientii!!!!!!!!!

Colaborator
Postări: 68
Înregistrat: ‎14-12-2012
0

Sunt sigur ca probleme  si nemultumiti exista oriunde dar totus atata timp cat sunt persoane autorizate sa raspunda pe acest forum ar fi indicat ca doar acele persoane sa raspunda si nu niste neavizati care vorbesc in numele Vodafone. Daca totus citeste cineva aceste mesaje ar trebui sa ia si masuri in acest sens si cei ce nu sunt moderatori sa nu mai raspunda in numele Vodafone la niciun fel de intrebari iar daca totus o fac sa fie exclusi depe forum.

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Ar fi ciudat ca cineva, care nu are responsabilitate profesionala fata de companie,sa se exprime in numele ei.In caz ca nu realizezi,raspunsurile vin din dorinta de a fi de ajutor,generate de pasiunea si experienta cu serviciile oferite.Oricum,Claudiu cred ca s-a exprimat elocvent ,in legatura cu acest aspect.

Cu toate ca atitudinea ta nu este una tocmai confortabila,disponibilitatea de a/a-ti fi de ajutor ramane valabila.  Emoticon fericit

Vodafone