Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 48
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

Reincarcare cartela

Introduceti odata reincarcarea unei cartele cu puncte de fidelitate din myvodafone.

Nu avem toti timp sa mergem la reprezentantele Vodafone pentru asta Emoticon trist

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Reincarcare cartela

Buna leeveeu!

Iti multumim pentru sugestie. Aceasta a fost adresata echipelor implicate.

O zi frumoasa!

Membru
0

Am mai sugerat asta cateva luni, tot asa mi-ati raspuns ca ati inaintat catre departamentele implicate.

La voi timpul de reactie/rezolvare se masoara in ani, sau cum?

Membru
Postări: 31
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Sal,
Asa ceva nu cred că se va face pt ca nu prea e in interesul celor de la Vodafone si ar avea de pierdut. Punctele de loialitate nu valorează asa mult decat daca ai vreun abonament maricel sau 2.
Daca zici ca nu ai timp, de aceea exista prieteni sau prin card.;-)
Membru
0

Salut. Dragos, nu sunt de acord cu tine, ca asa si ei ar castiga timp (nu ar mai pierde timp cu mine la reprezentanta) + eu ma duc oricum sa incarc o cartela ca am 3 abonamente, sunt platinum, deci acumulez ceva puncte. Nu e vorba de alte metode, e vorba strict de reincarcarea prin puncte de fidelitate Emoticon care face cu ochiul

Highlighted
Membru
Postări: 31
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Sal,

Ar fi bine sa fie posibila treaba asta, dar nu cred. Inainte puteai sa faci mai multe cu pct de loialitate si acum le folosesti doar pt cumpararea unui tel.

Acum depinde si de ei cam de mult interes o sa aiba in propunerea ta.Emoticon care face cu ochiul

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

As vrea sa ma asigur ca situatia este pe deplin inteleasa, desigur, intr-un mod corect. Este alegerea fiecaruia cum isi foloseste punctele de loialitate, insa achizitia aparatelor nu reprezinta singura modalitate de uz pentru acestea. 

Se pot folosi la fel ca inainte, exceptand plata facturii. 

Multumesc,

Claudiu

Membru
0

Yep, am sa merg la reprezentanta fix ca sa incarc o cartela, ca am circa 1200 de puncte...