Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 74
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Surprize la Vodafone

Marturisesc ca am avut si surprize placute de la Vodafone. Iata cateva dintre ele:

- minutele primite cadou cadou la aniversarea zilei de nastere

- felicitarile deosebite primite de Paste si respectiv Anul Nou

- o oferta de nerefuzat atat ca abonament cat si ca terminale, intr-un anumit context

- primirea unui mesaj sms cu textul: "am fost notificati de achitarea facturii, va multumim pentru plata efectuata" la cateva minute distanta de momentul in care platisem cu o mica intarziere o factura.

Sfătuitor
Postări: 74
Înregistrat: ‎27-01-2012
0

Re: Surprize la Vodafone

Ah, am uitat sa mentionez  cea mai recenta surpriza placuta de la Vodafone : aparitia acestui Forum Vodafone si invitatia pe care am primit-o pentru a ma alatura lui !

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare ogeorgian2012 şi bine ai venit pe forumul nostru. Sper că vei găsi utile subiectele pe care le tratăm aici şi te invit să ne comunici dacă ai nevoie de ajutor în aflarea unei informaţii.

Mersi,
Paul
Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

salut ogeorgian2012
mare dreptate cu aparitia acestui forum............... a fost o surpriza, dar poate ca si in urma acestui forum si Vodafone o sa aiba cateva surprize, macar acum este oficial ca pana acum postarile pe diferite forumuri din partea celor de la Voda era '' in mod neoficial '' Emoticon foarte fericit
Toate cele buna
Ioa
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

Forumul este inca o modalitate de a ajuta clientii, de aici plecati mereu cu solutii, solutii potrivite fiecaruia Emoticon fericit

Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

taree,bv si la mai multe