Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎14-12-2012

Telefoane INDISPONIBILE!!

Buna ziua,

Am sunat la numarul *555 pentru a fi redirectionat apelul catre serviciul online si a se prelua rapid pentru ca este numar cu suprataxa, in schimb am fost din nou pusa in astaptare dupa ce mi s-a taxat convorbirea. Vi se pare normal??

In plus, desi pe site scrie clar ca mai este disponibil telefonul pe care doresc sa il achizitiuonez online, cand am vrut sa il comand mi s-a spus ca nu mai este. Citind totusi pe site, afirmati ca toate produsele care apar sunt disponibile deoarece site-ul este intotdeauna updatat.

Cu CINE pot sa comunica pentru a mi se rezolva aceasta problema? Unde pot depunde sesizari in aceasta privinta?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Telefoane INDISPONIBILE!!

Buna Seti si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Imi pare rau pentru aceasta situatie. Te rog sa ma contactezi in privat si sa imi oferi numarul tau de telefon, modelul telefonului dorit si orice alta informatie consideri ca mi-ar fi utila pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

PM Irina.jpg

Multumesc!