Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Topic baza Tableta

Salutare,

Am luat legatura cu colegii mei si astept sa vedem daca exista posibilitatea reemiterii certificatului de garantie. Am sa revin la tine cu mai multe detalii.

Multumesc,
Paul
Highlighted
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎19-04-2013
0

Si.... mai asteptam mult? A cam trecut o luna (calendaristica)

Multumesc.

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salutare Giani8,

Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat. Colegii mei m-au anuntat de faptul ca eliberarea unui nou certificat de garantie nu este posibila, intrucat contravine cu prevederile legale. Eliberarea unui nou certificat de garantie determinand incalcarea conditiilor producatorului.

Multumesc,

Paul

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎19-04-2013
0

Multumesc, Paul.

Initial stiam ca nu voi rezolva nimic, dar am zis sa va mai acord o sansa... (doar-doar, cine stie, poate-poate... clientul nostru stapanul nostru....) sa vad daca in atatia ani s-a mai schimbat ceva... sa nu spuneti ca imi fac pareri proaste degeaba. Si apoi, aveam nevoie de o confirmare pentru a putea cauta si aplica rutarea pe tableta, caci imi pare ultima modalitate de rezolvare a problemei. Si cum voi mi-ati dat unda verde... (ai luat-o, e a ta cu toate problemele ei, nu a noastra... indiferent ca ai certificat de garantie sau nu) ma descurc singur cum am tot facut de-a lungul timpului.

O zi buna.

Si aveti grija de clientii pe care ii mai aveti Emoticon fericit

Stefan.