Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Sfătuitor
Postări: 44
Înregistrat: ‎28-01-2012
0
Soluţie acceptată

Unde sunt moderatorii acestui forum?

Am postat un subiect legat de concursul organizat pentru cresterea expunerii acestui forum si nu am primit niciun raspuns pana acum.

Subiectul are deja mai mult de 4 zile, in care ceream moderatorilor sau celor de la suportul tehnic, sa mi spuna daca au fost ceva verificari la postarile facute la topicurile cu cele mai mari sanse la premii.

Nu de alta, dar forumul vodafone e deschis oricui, indiferent de retea si probabil oricui are doar un mail valid. e greu de crezut ca sunt oameni care pot aduce 40 de prieteni intr-o singura zi sa posteze, cam la 10 -15 min unul dupa altul.

apropo: acel numar care se cere la inregistrare trebuie sa fie valid sau se pot trece orice 10 numere?

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Unde sunt moderatorii acestui forum? - transfer agenda Symbian --> Android

Începător
Postări: 24
Înregistrat: ‎06-02-2012
0

Re: Unde sunt moderatorii acestui forum?

Sunt de acord cu tine, topicurile cu cel mai mare interes fata de concurs ar trebui verificate.
Insa cu partea a doua nu sunt de acord, raspunsul il gasesti clar in regulament.

"Crearea unui cont MyVodafone este conditionata de detinerea unei adrese de email si a unui numar de telefon. Orice vizitator al site-ului, fie el sau nu client Vodafone, isi poate crea fara taxe suplimentare un cont My Vodafone si poate participa la campanie."

Iar chestia cu intervalul? Nu e clara, poate chiar isi aduce prieteni, dar cel mai bine in acest caz e sa se verifice adresa IP.
Sfătuitor
0

exista ip dinamic, solutia e alta pt verificarea conturilor.
cat despre numerele de telefon, e alta poveste. astept sa vad ce zic moderatorii.
Sfătuitor
Postări: 35

[ Editat ]

Salutare,

In urma concursului vor fi verificate toate conturile finalizate, vom analiza toate topicurile si utilizatorii, astfel incat sa ne asiguram de corectitudinea fiecarui aspect. Te asigur ca nicio utilizare incorecta a regulamentului nu va fi trecuta cu vederea.

Cat priveste numarul de telefon dupa cum spunea si Nece "Crearea unui cont MyVodafone este conditionata de detinerea unei adrese de email si a unui numar de telefon. Orice vizitator al site-ului, fie el sau nu client Vodafone, isi poate crea fara taxe suplimentare un cont My Vodafone si poate participa la campanie."

Ovidiu

Sfătuitor
0

Multumesc Ovidiu.

Poate nu ar strica un anunt oficial, in care sa mentionati acest lucru, nu de alta dar sa nu mai munceasca unii in zadar si sa va spameze forumul cu conturi false.

Înţelept
Postări: 135
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

buna Ovidiu

o mica intrebare ...............am vazut ca la fiecare utilizator apare timpul cat esti online............... ciudata contorizare aveti .......... ca am vazut pe cineva pe forumul asta care avea 36500 de minute online...................... suuuper tare, nu stiu daca acest forum are atatea minute de viata Emoticon foarte fericit, si stiu ca te cam scoate afata daca esti inactiv timp de 10 min sau 15................................ deci nenea e un adevarat veteran care a stat in ultimele 25 zile incontinu pe forum, nu a avut nici o pauza de 10 sau 15 minute in care sa nu fie pe forum si sa caute/citeasca/posteze ceva Emoticon fericit...................zicea-ti la un moment dat ( colegii tai defapt dar tot vodafone-isiti) ca sa avem incredere in cei care modereaza acest forum si de concursul pe care acesta il are ca totul va fi cat se poate de corect si se castigatorul va fi corect ales...................... daca faceti contorizarea asa si increderea noastra va fi tot asa............. 

Cu stima

Membru de bază
Postări: 196

Buna,

Spune-mi, te rog, despre ce utilizator este vorba intr-un mesaj privat, pentru a putea verifica situatia. Este posibil ca utilizatorul respectiv sa fie un angajat Vodafone, pentru ca forumul a fost deschis intern pentru teste, inainte ca acesta sa devina public.

Multumesc,

Valentina

Sfătuitor
0

Valentina, zi mi te rog cum pot sa ti trimit un mesaj privat, legat atat de contul meu cat si de al altor useri inscrisi in concurs.

Am intrat pe pagina ta, insa nu vad vreo optiune de trimitere a unui mesaj privat.

Membru de bază
Postări: 222
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

100% nu este angajat vodafone Emoticon care face cu ochiul

eroare.JPG