Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 91
Înregistrat: ‎26-04-2013

'Vodafone - Ghita Ciobanul' cel mai penibil spot publicitar !!!

Fara discutii, Vodafone Romania este campioana detasata a spoturilor publicitare penibile. A aparut astazi pe canalul oficial a celor de la vodafone, inca unul. 

Doar atat puteti ?

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: 'Vodafone - Ghita Ciobanul' cel mai penibil spot publicitar !!!

ehe... ce n-as da sa fac schimb cu Ghita Ciobanul de antene! Poate asa reusesc sa am si eu semnal 3G in apartament! Desi sunt la numai 200m de antena din orasul meu, explicatia celor de la radiofrecventa este ca sunt intr-un " con de umbra" .. fir-ar el de con!

Ghita, te invidiez, sincer!Emoticon foarte fericit

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Incerc sa-mi dau seama de ce ar fi un spot ...penibil.  Emoticon fericit

Iarna trecuta,m-a sunat cineva sa-i recomand o solutie de net,pentru sotia lui.La putin timp,m-a contactat o alta famile (vecini ai primilor ,mutati din Bucuresti).Intr-o zona unde internetul fix nu poate fi contractat,Vodafone este o solutie de conectare la internet.  Ambele sunt casnice,iar "Catrina casnica: ar putea fi ,la fel de bine, un spot publicitar(la fel de penibil ,pentru unii), care sugereaza ca ai o solutie prin netul mobil, acolo unde te vei muta.

Vodafone
Sfătuitor

Si daca Vodafone nu este cea mai buna retea ce facem ?? Referitor la ce se spune in spot.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Asta cu "cea mai tare retea",am ignorat-o de la inceput.Este o afirmatie relativa.

Mesajul care ma face sa zambesc,nu este ca cineva este ultra-mega-best,ci faptul ca exista o solutie.  Emoticon fericit

Vodafone
Sfătuitor

Avand in vedere ca Vodafone nu este ' cea mai buna retea' lucru care poate fi demonstrat foarte usor, si se poate observa si cu ochiul liber, nu ai voie sa spui ca este ' cea mai buna retea' doar pentru a castiga clienti .
Sfătuitor

campanie-mincinoasa-vdf.png

Internetul de mare viteza este doar pe munte ? Ce se intelege prin mare viteza dupa voi ( cati Mb ) ?

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎24-12-2012

Am considerat Vodafone o firma eleganta care ofera servicii mai scumpe dar de calitate, regret ca se asociaza si implicit ma asociaza cu un astfel de personaj.

Sunt in aceasta retea de cand era Connex, am refuzat sa migrez spre alte retele chiar daca ofertele au fost de multe ori mai tentante.

Imi voi reconsidera aceasta atitudine.

Consultant
Postări: 185
Înregistrat: ‎25-05-2013
0

[ Editat ]

Sunt de acord in totalitate. Spoturile cu Ghita Ciobanul sunt oribile.

Dar...ce pretentii sa ai de la Vodafone, o firma care fura, minte si are angajati obraznici si aroganti?

Se potriveste manusa cu reclama.

Highlighted
Sfătuitor
Postări: 57
Înregistrat: ‎24-01-2012

...Si parca nu ar fi fost de ajuns ca ma streseaza " baciul ardelean " cu husele lui mitoase de la masa, mai apare  in ecuatie si  " oaia mitomana " cu toata turma ei geto-dacianica....Sa va fie de cap.  Demonstrati cu prisosinta ca meritati culoarea rosie.... Daca nu-mi prelungeam abonamentul, ca prostul, va salutam din mers, in semn de dezgust.....