Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎19-06-2013

Re: Vodafone România, campioana portării de numere şi în 2013.

chestia asta cu rosu-rosie imi aduce aminte de o perioada (tot rosie) in care totul era (ca si in cazul acesta) minunat. pe hartie. ca-n rest... Emoticon care face cu ochiul

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012

RDS oferă convorbiri nelimitate în rețea + 1 GB trafic de date cu 3 euro/lună, TVA inclus.
Pe când oare și Vodafone?
Am primit pe cartela Cosmote un SMS cu o ofertă personalizată: opțiune de 2 euro/lună cu convorbiri nelimitate în rețea. Vodafone a anulat convorbirile nelimitate la opțiunea prepaid cu 5 euro.
Cosmote oferă 100 GB/lună la prețul de 30 euro/lună, TVA inclus. Vodafone oferă doar 20 GB la 25 euro. De ce oare Vodafone nu are ofertă mai ieftină decât Cosmote?
Mă tem că tocmai acum când calitatea sunetului în rețeaua Vodafone e inegalabilă din pricina implementării frecvenței DCS 1800 Mhz pe stațiile congestionate, voi fi nevoit să portez numărul de abonament în RDS, începând din aprilie când acoperirea mobilă RDS se va extinde.

Mulți acceptă o calitate un pic mai slabă pentru un preț cu mult mai mic...

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎09-02-2013
0

Buna ziua
Pe site scrie ca o comanda este procesata si trimisa in 3 zile.Am facut comanda luni si nu am primit mail sau telefon si este joi.
Am mai trimis mail dar vad ca nici un raspuns.
Vad ca sunteti foarte seriosi.
Era vorba despre trecerea unei cartele prepay la abonament de 12 euro cu tva cu 200 min nationale+telefon LG5 II cu reducere aferenta de 20 euro pe site si cod promotional de 10 euro trimis de dumneavoastra pe mail.Spuneti macar daca se rezolva ceva ca sunt si alti furnizori de servicii,nu ma incurcati.Va rog sa imi comunicati si adresa unde pot depune reclamatie.Am abonament la dumneavoastra de cativa ani si 2 numere pe cont,dar cred ca voi trece la altii cu asa servicii serioase.
Multumesc

Membru de bază
Postări: 151
Înregistrat: ‎22-05-2013

Salut!

Ti-am raspuns acestei solicitari aici.

Multumesc,

Georgiana