Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Zonga Gratuit*!!!

[ Editat ]

As avea rugamintea la echipa Vodafone, ca atunci cand lanseaza o oferta, sa specifice si termenii acesteia in detaliu.

Am realizat o prelungire de abonament RED 29 cu achizitia unui terminal mobil si printre altele am observat si faptul ca la acest abonament voi avea acces gratuita la muzica prin serviciul Zonga.

Bun, Creat cont pe zonga.ro, introdus si confirmat nr. de telefon, dupa care, stupoare... acea gratuitate este doar pentru 3 luni de zile, dupa care trebuie sa optezi pentru unul dintre cele doua abonamente Zonga.ro - 1.99 respectiv 2.99 Euro/luna. Eu zic ca la asemena abonamente - 29/45/59 Eur/luna, treaba trebuia sa fie altfel, dar... in fine.

Ca si feedback, de acum inainte, rog sa specificati mai clar in ofertele dvs. (inclusiv cu *), ce INSEAMNA si la ce se refera gratuitatea dupa intelesul vostru!

Cu stima.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Zonga Gratuit*!!!

Zonga este gratuit la abonamentele RED.  Emoticon fericit

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna Enkde,

Lasa-mi, te rog, numarul printr-un mesaj privat pentru a putea verifica.

@Ionut: Multumim pentru interventie!

Roberta

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎14-06-2013
0

cum s-a solutionat problema? Si eu am vodafone red si ma intereseaza subiectul!
Moderator
Postări: 617
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna,

Recomandarea noastra este sa iei legatura cu noi pentru a verifica punctual aceasta situatie, geodor. Poti face aceasta fie apeland seriviciul *222, fie completand acest formular: https://goo.gl/cZe1gP.

Asteptam sa ne contactezi!
Madalina