Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Re: android market plata

o idee excelenta care merita apreciata si bagata in seama
Vizitator
Postări: 2
0

Re: android market plata

bv daniel pt aceasta propunere,am vazut pe pagina de la fan android,sa speram ca te va auzi cine trebuie
Vizitator
Postări: 2
0

Re: android market plata cu credit de pe cartela

@Valentina a scris:

Buna,

Aplicaţiile contra cost pot fi platite exclusiv prin intermediul sistemului de plata propriu al Google. Contul trebuie creat separat şi acceptă doar cărţi de credit ca modalitate de plată.

În SUA s-a avansat mai mult. Acolo clienţii T-Mobile îşi pot plăti costurile generate din Android Market prin factura la telefonul mobil. Deocamdata, nici in SUA facturarea directă la operator nu este disponibilă pentru cartele preplătite. 

Deschiderea posibilitatii de a cumpara aplicatii din Android Market reprezinta un interes major, dar in acelasi timp exista si alte servicii, mai ales pe piata locala, care se preteaza la o asemnea metoda de plata.

Deja ati vazut ca se pot cumpara bilete virtuale la metrou prin SMS, iar parcarea de la Ateneu poate fi achitata in acelasi fel. In viitor, asemenea servicii vor fi integrate in aplicatii pentru a simplifica si mai mult experianta de plata, pe masura ce oferta se va imbogati cu servicii din ce in ce mai variate. 

Mai multe detalii despre achizitia aplicatiilor din Market sunt aici.

Multumesc,

Valentina

sa speram ca va aparea si in romania cat de curand,de ce sa nu fim si noi primi la ceva?

Vizitator
Postări: 4
0

tara arde de viscol si baba......
Highlighted
Vizitator
Postări: 5
0

super ideea,chiar e desteapta treaba si simpla,dar poate le mai si ieftinesc ca sunt cam scumpe pt niste aplicatii de telefon,serios
Vizitator
0

super,ar fii ok sa se poata plati direct de pe mobil,aia chiar e poza ta?
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

dap.chiar ca o idee pe cat de simpla pe atat de buna,bv daniel si sa o vedem de la vodafone si pe asta,parerea mea este ca nu o sa fie asa de curand.
Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎12-02-2012
0

posed un galaxy note si majoritatea aplicatiilor le iau de la samsung apps,dar e buna ideea ta ,cat de curand ma mut si eu pe vodafone,pt net mai mult,momentan sunt fan cosmoteEmoticon fericit
Vizitator
Postări: 4
0

este o idee buna sper sa putem face aceasta treaba in viitorul apropiat ca am inteles de la dm moderatoare ca nici in sua nu sa implementat la prepay,nu am abonament si nu am de gand sa fac,asta e
Vizitator
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

buna propunerea ta,sa nu ramana la acest stadiuEmoticon fericitam un samsung s 2 rootat si merge brici de aplicatii nu ma prea vait,dar ar merge treaba cu aplicatiile platite dp abonament cu plata la factura