Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 69
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: feedback www.vodafone.ro

ai dreptate ca se misca greoi,dar de ce terorist?Emoticon fericit)
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

foarte buna ideea cu forumul,felicitari vodafone,prima data pe site
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

consider ca lipseste ceea ce veti vedea in atasament.

Am un rang bunicel pe un forum si folosesc mult ceea ce gasiti incadrat in rosu.

Reduce mult timpul de raspuns, si asta e tot interesul.

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut matei_bb9900,

Iti multumim pentru idee si pentru fisierul atasat. In urma vizualizarii acestuia am sa-l redirectionez catre departamentul tehnic.

De-al casei
Postări: 57
Înregistrat: ‎14-02-2012

Claudiu, parerea mea ar fi sa schimbati "departamentul ala tehnic" ori au maxim 10 ani (varsta) ori sunt ultimii amatori de pe fata pamantului. Sait si forum sa se miste mai infect n-am vazut
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-02-2012
0

Probabil ca uneori ruleaza greu dar factorii sunt multi: Conexiunea, PC-ul, Numarul vizitatorilor din acel moment, Browser-ul si multe altele. Alternative pe langa *222 sunt si meniurile *100#, *147#, *224 etc. Site-ul este asa de incarcat pentru ca 90% din informatiile de care avem nevoie le gasim aici, asadar e firesc zic eu Emoticon foarte fericit

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Andu,

Tin sa iti multumesc in primul rand pentru postarea ta si doresc sa informez pe aceasta cale ca in aceasta perioada se lucreaza intens la imbunatatirea site-ului, magazinului online si platformei de forum.

Tin sa va multumesc pentru interesul acordat acestui forum.

Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

O sugesti ar fi sa implementati si pe siteul vodafone romania ceea ce se gaseste pe siteul vodafone UK adica o sectiune unde se specifice: Telefoanele ce urmeaza sa intre in oferta vodafone. 

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-03-2012

[ Editat ]

Cei mai scumpi si cei mai rigizi in negocier: VODAFONE

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎07-03-2012
0

Eu am intalnit numai probleme in sectiunea de administrare "myDomain". Un exemplu il atasez aici. Tin sa mentionez ca indiferent de cat as astepta, nu se incarca acea casuta cu identitatea din dreapta sus. Se intampla insa numai pe mydomain.

Ca sugestie, fisierele .png sunt foarte populare. Am vazut acum ca forumul accepta doar jpg si gif :-)