Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: feedback www.vodafone.ro

Buna Kata94,

Apreciem feedback-ul acordat, ne este util.

O duminica frumoasa,
Alexandra

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

[ Editat ]

Da, am constatat și eu că opțiunea „Păstrează-mă autentificat” este inuitilă, cât și celelalte despre care scrii aici, Kata94. Am testat pe: Opera, Mozilla, Internet Explorer, Google Chrome. Fie că bifezi opțiunea „Păstrează-mă autentificat”, fie că n-o bifezi, autentificarea este valabilă timp de 15-20 minute. Mai rău e dacă bifezi, fiindcă pentru a putea să te loghezi din nou, trebuie întâi să te deloghezi. 

Nu am mai sesizat această problemă deoarece îmi amintesc a apărut în urma altor sesizări privitoare la login-ul pe MyVodafone și pe forum... adică cei ce se ocupă cu site-ul au reparat unele și au stricat altele.

După ce am făcut modificări la site-ul pe care-l administrez, l-am testat în toate browserele și m-am străduit până ce l-am optimizat, chiar dacă nu am studii de specialitate. De ce la cei ce se ocupă cu site-ul Vodafone le-a fost lene să testeze??? Este mai bine de jumătate de an de când persistă această problemă. Chiar nimeni nu a observat-o? 

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Problema persista de mai bine de jumatate de an.Eu am renunțat la pastrarea ca logat.

Pe tableta,cu Chrome,se pastreaza credentialele.Nu trebuie decat sa selectez autentificare.

Pe PC,ma autentific cu fiecare sesiune.

Vodafone
Highlighted
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Poza gresita

La accesarea site-ului ne intampina o oferta in care sunt prezentate 2 smartphone-uri (Samsung Galaxy S5 si HTC One M8), poza HTC-ului fiind gresita. In poza este prezentat HTC One 2013, iar langa el scrie ca este HTC One M8.

HTC One M8 ar fi trebuit sa fie poza de mai sus, unde este HTC One M7.

Poze HTC One M8.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-12-2013
0

Buna seara, 

Am incercat recent sa va trimit un mesaj la rubrica de asistenta, insa nu pot face acest lucru din cauza campului Tipul Solicitarii, ce ramane blocat pe Te rugam sa selectezi o optiune.

Deasemenea pe pagina respectiva nu pot intra in my vodafone sau niciun alt buton nu poate fi apasat decat cel de Personal sau Business.

Deasemenea astazi am incercat sa imi descarc facturile de pe my vodafone, cu chiu cu vai am reusit dupa aproximativ 10 !!!! ( ZECE !!!! ) refresh'uri. Pagina se bloca iar selectia pentru factura precedenta nu era luata in considerare.

Sistemul de operare este Win 8.1 x64 Browserele folosite sunt Chrome ( ver. 34.0.1847.116 m ) si IE ( ver. 11.0.6900.17031 ) atat in mod normal cat si de compatibility.

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna fbsoft,

Lasa-mi, te rog, numarul si mai multe detalii pentru a putea efectua verificarile necesare.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎11-11-2012
0

[ Editat ]

Am avut abonament si cont My Vodafone pina luna aceasta in data de 6.06.2014.

Dar odata cu intreruperea abonamentului mi-a fost dezactivat si contul my Vodafone

Intrebarea este unde pot vedea datele facturii pt ca cont nu am si pe mail nu am primit vreo notificare

Numarul de telefon este 07** *** *** si adresa de mail este titilev@gmail.com.

Iar ca feedback recomand sa nu mai dezactivati conturile odata cu intreruperea unui abonament.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Colegii din echipa de Chat te vor ajuta cu aceasta situatie. Te rog sa le adresezi lor intrebarea ta.

Ca raspuns la feedback-ul tau, din pacate, acest lucru nu va fi posibil. Este normal ca in momentul dezactivarii unui cont de abonat, sa dispara orice informatie despre acesta. Contul de MyVodafone exista in paralel cu contul de abonat. In momentul dezactivarii contului, se va sterge si contul.

Multumesc,

Claudiu

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎20-11-2012
0

1.HTC ONE M8Emoticon foarte fericitisponibil doar pe gri si nu prea:
Daca intri de pe prima pagina direct pe ONE M8 nu e disponibil decat pe GRI...Daca intri la MAGAZIN=>TOATE TELEFOANELE acolo il gasesti si pe ARGINTIU SI PE AURIU(ma rog,pe AURIU nu e momentan pe stoc)

2.Daca folosesti CHROME,cand intri pe un telefon si vrei sa vezi ce preturi are la alte abonamente decat cel implicit ,nu face schimbarea abonamentului...pretul ramane acelasi,chiar daca schimbi abonamentu
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

@Lascupaul a scris:
1.HTC ONE M8Emoticon foarte fericitisponibil doar pe gri si nu prea:
Daca intri de pe prima pagina direct pe ONE M8 nu e disponibil decat pe GRI...Daca intri la MAGAZIN=>TOATE TELEFOANELE acolo il gasesti si pe ARGINTIU SI PE AURIU(ma rog,pe AURIU nu e momentan pe stoc)

2.Daca folosesti CHROME,cand intri pe un telefon si vrei sa vezi ce preturi are la alte abonamente decat cel implicit ,nu face schimbarea abonamentului...pretul ramane acelasi,chiar daca schimbi abonamentu

Buna,

Iti multumim frumos pentru feedback, acesta a fost redirectionat catre colegii de la magazinul online.

Multumesc,

Alexandra