Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎02-05-2012
0

Re: feedback www.vodafone.ro

[ Editat ]

Buna ziua.

Incerc sa fac o simulare de cumparare de abonament impreuna cu un telefon, dar in ultimul timp nu mai apar butoanele "cumpara cu telefon", a se vedea poza atasata. Am incercat in IE, Firefox si Chrome. Este o eroare a paginii vodafone.ro?

Multumesc de raspuns.

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Foca_Cristian.

Te rog sa selectezi telefonul dorit de aici: https://www.vodafone.ro/shop/telefoane . Dupa selectare iti va aparea optiunea de a achizitiona telefonul impreuna cu un abonament promotional.

Multumesc, Mirela
Vizitator
0

Multumesc de raspuns, dar stiam ca aceasta varianta functioneaza. Eu vreau sa selectez mai intai abonamentul si apoi telefonul, nu vreau sa intru pe 20 de telefoane sa vad ce pret au la un anumit abonament. Mai astept.

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

[ Editat ]

@ foca_cristian:

Intotdeauna exista ceva in plus fata de ceea ce astepti, fata de ceea ce ai nevoie, ceva de care nu ai cum scapa. Este mai bine ca acel ceva in plus sa ti-l insusesti cu titlul de binevenit, oricum ar fi si atunci chiar de nu iti va aduce bucurie, cel putin nu-ti va fi spre discomfort.

Link oferit de Mirela este Ok! Care este diferenta ca nu inteleg?

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Vizitator
0

Buna tuturor.

Aceasta optiune de filtrare pe care o pomenesc eu functiona acum o luna. Eu vreau sa aleg un abonament care se potriveste pe nevoile mele si apoi sa imi aleg cel mai bun telefon la un buget fix pe care il am stabilit. Linkul dat mai sus functioneaza corect, dar nu cred ca este normal ca sa intri pe toate telefoanele in parte sa schimbi abonamentul propus initial de Vodafone, sa iti notezi pe o foaie cat costa fiecare si apoi sa faci o comparatie. 

Pentru Matei, nu stiu daca statutul de consultant inseamna ca esti angajat la Vodafone, dar poti sa dai un raspuns exact: optiunea de filtrare dupa abonament merge sau nu, a fost desfiintata sau este o probleme tehnica si se va rezolva. Partea de filosofie te rog sa o pastrezi pentru alte forumuri.

Poate cineva de la Vodafone sa dea un raspuns tehnic exact?

Multumesc.

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

din pacate.... nu-s angajatul Vodafone.
cred ca mi-ar fi placut, sincer!
lumea , in genere, evolueaza, lasa foaia si pixul , exista hyper snap 7 care iti face captura la ce te intereseaza, apoi le poti vizualiza elegant , studiindu-le si alegand varinata cea mai buna!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012

[ Editat ]

Imi place foarte mult ca primesc un feedback prin SMS atunci cand platesc factura.

post-13-0-90159900-1334854647_thumb.jpg

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Salutare foca_cristian:

Am verificat si eu acum sectiunea de care tu zici si da, vad ca dupa ce cauti un abonament nu pot trece la achizitia lui si nici la adaugarea unui telefon. Avand in vedere ca site-ul Vodafone este intr-o continua imbunatatire mizez pe faptul ca incurand disparitia sectiunii de cumparare se va rezolva. 

Numai bine, 

Andrei

Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

[ Editat ]

Buna ziua.

Incercati sa faceti in asa fel in cat sa putem accesa forumu si de pe aplicatia Tapatalk, ca am cautat si am vazut ca nu-mi gaseste forumu, ar fi un lucru bun zic eu pentru cei care au un smartphone .

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut Fluturas,

Iti multumesc pentru propunere. Am redirectionat-o catre departamentul Tehnic.