Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: feedback www.vodafone.ro

Buna cavit,

Feedback-ul tau a fost adresat colegei mele. Daca mai ai nelamuriri, te rog sa ne anunti.

Multumesc,

Irina

Sfătuitor
Postări: 37
Înregistrat: ‎12-05-2012

[ Editat ]

untitled.JPGPropun ca pe prima pagina a site-ului vodafone acolo sus unde sunt linkurile Personal , Bussines si Despre noi sa fie trecut si un link  "Forum"  cum am vazut ca au mai toate siturile care au si forum...si asa va fi mult mai usor  pentru vizitatorii site-ului vodafone sa afle ca vodafone are si un forum...

Pur si simplu eu am aflat din pura intamplare de acest forum ca daca te uiti atent la prima pagina a siteului vodafone nici nuti dai seama ca exista si un forum Emoticon fericit)))

Daca arunci un ochi pe http://www.vodafone.ro nu vezi niciun forum ...

Eo zic ca ar fi buna ideea mea daca sar implementa...

acolo unde am editat eu x-u ala ar fi misto sa fie un link cu Forum :-P

Membru cu acte în regulă
Postări: 281

Buna MiauMarian,

Iti multumim pentru feedback-ul acordat si te asigur ca l-am transmis departamentului implicat.

O zi frumoasa sa ai! Emoticon fericit

Multumesc,
Raluca
Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎19-05-2012

De unde stiti care anume Raluca...sa nu gresiti destinatarul....si apropo daca inregistrati convorbirile la *222 de ce nu se "educa" si respectivii operatori sa fie capabili de un raspuns la subiect...si apropo feedback i-am trimis prin alte canale ....mersi de bunavointa dar nu asta era scopul meu...unii au initiativa dar exact cand nu trebuie si unde nu trebuie. Multumesc.
Membru de onoare
Postări: 1.749

Buna cavit,

Aveam numarul tau de la colega mea moderator Andra-Maria, de aceea nu ti l-am mai solicitat. Avand acest numar, am putut afla cu cine ai discutat. Dupa aceea, i-am transmis Ralucai feedback-ul tau.

Daca mai ai intrebari sau solicitari, echipa de moderatori iti sta la dispozitie.

Multumesc,

Irina

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Salut MiauMarian!

O aplicatie, care sa permita intrare directa pe forum,din pagina principala a forumului, a existat pana in data de 24.04.2012 in forma aceasta(screen-ul de mai jos).Dupa aceea ,a fost inlocuita cu o alta.

ScreenShot011.gif

Pe 05.05.2012 a fost  reafisata,ca apoi sa fie scoasa pe data de 17.07.2012.

Eu unul ,m-am invatat cu intrarea din sectiunea Asistenta>>Forum Vodafone  Emoticon fericit

Link

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012

Unicul link spre forum l-am găsit și eu, dar l-am găsit pentru faptul că știam de existența forumului. Dacă aș fi intrat pentru prima dată pe pagina web Vodafone RO, sigur nu-l găseam.

Acolo în colțul de sus dreapta unde era înainte, făcea probleme în browsere și nu se vedea uneori. Linkul spre forum se putea pune însă într-un format HTML simplu, fără Javascript, și atunci era accesibil chiar și din browserele telefoanelor mobile.

Să zicem pe românește: puneți linkul spre forum la chioreni pe prima pagină a site-ului Vodafone!   

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎10-02-2012

[ Editat ]

nu era mai simplu sa scrie 344,25 euro din prima ?

in alta ordine de idei sper ca e ultimul apel pe care il primesc ca sa pastrez abonamentu, si ca sa fiu sigur scot simul din telefon sa vad ce faceti ... ma trezesc cu voi la usa? si daca stiu sa postez aici stiu sa si citesc ce oferte aveti pe site, nu am nevoie sa fiu sunat ca sa aflu ce stiu deja.

PS: am o memorie mai buna decat operatorii vostrii, se incurca si cu foaia in brate.   

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012

Eu am fost sunat de 3 ori cu oferte pentru a nu trece la prepay. Nu cred ca vei fi sunat de mai multe ori Emoticon LOL Daca nu raspunzi la telefon este posibil sa nu se finalizeze procedura de inchidere a abonamentului pe motiv ca nu ai putut fi contactat pentru confirmare

Sfătuitor
Postări: 37
Înregistrat: ‎12-05-2012
0

@Ionuţ a scris:

Salut MiauMarian!

O aplicatie, care sa permita intrare directa pe forum,din pagina principala a forumului, a existat pana in data de 24.04.2012 in forma aceasta(screen-ul de mai jos).Dupa aceea ,a fost inlocuita cu o alta.

ScreenShot011.gif

Pe 05.05.2012 a fost  reafisata,ca apoi sa fie scoasa pe data de 17.07.2012.

Eu unul ,m-am invatat cu intrarea din sectiunea Asistenta>>Forum Vodafone  Emoticon fericit

Link

Ionut

iti spun eo ca nu toti vizitatorii siau dat seama atunci de chestia aia mica din dreapta sus ...mai ales ca aia apare doar daca te duci cu mousu acolo  Emoticon fericit))

eo zic ca e mai bine daca sar pune in aplicare ceam propus eo Emoticon cu limbă scoasă