Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: feedback www.vodafone.ro

@BlueA a scris:
1.Samsung Galaxy S6 Edge Plus nu e de gasit la telefoane cand bifezi SAMSUNG???!!! Ma rog nu stiu daca mai are importanta,caci observ ca nu prea mai e pe stoc...
2.Semnalul in localitatea Cumpana,judetul Constanta e jalnic!!! Si este la 5 minute de Constanta....Inacceptabil!!!

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari, te rog sa accesezi CHAT-ul Vodafone, apare pe prima pagina a site-ului www.vodafone.ro.

Multumesc,
Elena

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎12-06-2012
0

Buna ziua,

As dori implementarea variantei de reincarcare programata la fiecare N zile datorita optiunilor valabile doar 28 zile - exemplu reincarcare programata de cate 5 euro la fiecare 28 zile.
Mentionez ca reincarcarea programata este SINGURUL motiv pentru care inca pastrez abonamentul vodafone. In cazul neimplementarii in 90 zile voi rezilia contractul.

multumesc
Consultant
0

@maurer a scris:
Buna ziua,

As dori implementarea variantei de reincarcare programata la fiecare N zile datorita optiunilor valabile doar 28 zile - exemplu reincarcare programata de cate 5 euro la fiecare 28 zile.
Mentionez ca reincarcarea programata este SINGURUL motiv pentru care inca pastrez abonamentul vodafone. In cazul neimplementarii in 90 zile voi rezilia contractul.

multumesc

Buna,

Iti multumim pentru feedback, l-am adresat celor vizati!

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-12-2016
0

[ Editat ]

Mai apare aplicatia My Vodafone si pentru Windows Phone ?
Inca vindeti telefoane cu windows si cred ca din respect pentru respectivii clienti ar fi normal sa facet o aplicatie si pentru ei, nu cred ca sunt chiar putini.

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-11-2016
0

faceti vr-un sondaj prin SMS?

am primit un mesaj de la vodafone inlegatura cu asta

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

[ Editat ]

Ce scrie în acel SMS? De obicei Vodafone nu face sondaje prin SMS, dar permite unor firme să facă așa ceva pe numerele clienților Vodafone. 

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Buna ziua, acum ceva vreme, pe site, in cont, aparea trecuta si data cand a fost achizitionat abonamentul in vigoare. Acum nu mai gasesc pe nicaieri...credeti ca se poate implementa din nou, mare branza nu cred ca este Emoticon fericit.

Multumesc.

Membru cu acte în regulă
Postări: 325
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Salut, AndreiS!
La mine pe cont se vede astfel: țin mouse-ul pe MyVodafone sus în bara roșie până ce apare meniul, din care aleg „Pagina mea Vodafone” și dau click pe ea. În pagina care se deschide scrie undeva cam pe mijloc „Abonamentul meu”, după care sub aceste cuvinte scrie tipul de abonament și prețul, apoi scrie „de la” și scrie data activării ultimului abonament contractat.
Poți vedea și mai multe detalii dacă dai click pe „Detalii ofertă” care apare scris pe fond mov sub data activării ultimului abonament contractat. Se va deschide o pagină pe care deruleaz-o până jos și dă click pe „Oferte acceptate”. După ce dai click pe „Oferte acceptate”, așteaptă chiar și 3-4 minute. Are loc interogarea a ditamai baza de date. Vor fi afișate toate abonamentele pe care le-ai avut pe codul tău de client începând de prin anul 2014, nu știu exact să-ți zic.
Ia încearcă să vezi merge?
Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Multumesc sarighiol, acum cred ca stiu ce se intampla. Eu am un abonament "Ce vrei tu 8" care este de fapt o cartela transformata in abonament si in loc de "Abonamentul meu" imi apare "Informaţii credit şi reîncărcare" .... go figure Emoticon fericit.

Inca de cand am trecut pe abonamentul asta este o varza in contul meu...cred ca cei de la Vf nu au implementat corect abonamentul in MyVf. Daca-mi aduc bine aminte, dupa prima luna de abonament chiar mi-a fost blocat pentru ca nu mai aveam credit Emoticon fericit)) .... a trebuit sa-i sun sa deznod problema Emoticon fericit. Anyway, mersic de raspuns Emoticon fericit.

Consultant
0

@CGDBZ a scris:

Mai apare aplicatia My Vodafone si pentru Windows Phone ?
Inca vindeti telefoane cu windows si cred ca din respect pentru respectivii clienti ar fi normal sa facet o aplicatie si pentru ei, nu cred ca sunt chiar putini.

Buna,

Iti multumim pentru feedback-ul acordat! Acesta a fost redirectionat catre dezvoltatorii aplicatiei si il vom avea in vedere.

Multumesc!