Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Re: feedback www.vodafone.ro

La sectiunea Contact / formularul de asistenta , nu se poate apasa butonul de send. Incerc de 3 zile sa trimit un mesaj si nu pot.

De asemeana aveti cumva o adresa de mail a unui consultant care se ocupa de clientii corporate ?

Va multumesc
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

rotterro a scris:
La sectiunea Contact / formularul de asistenta , nu se poate apasa butonul de send. Incerc de 3 zile sa trimit un mesaj si nu pot.

De asemeana aveti cumva o adresa de mail a unui consultant care se ocupa de clientii corporate ?

Va multumesc

Salut rotterro!
  Despre asta s-a mai discutat si , aici. Eu am intampinat aceiasi problema,si cu solutia de mai jos,s-a rezolvat

Se intampla sa primesti eroarea respectiva din cauza cache-ingului efectuat de browser.(am incercat de proba ,si la fel am patit si eu acum)

Solutia este oferita de marian_imparatu aici.

ScreenShot096.gif

Daca nu gresesc, persoane.fizice_ro@vodafone.com este adresa de email. Pentru persoane juridice este persoane.juridice_ro@vodafone.com .

Multumesc!

Ionut

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎30-05-2012

Multumesc d-lui Tudor, d-nei/d-rei Ana B. pentru rezolvarea problemei avute cu firma Vodafone.

Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

[ Editat ]

dupa cum se stie fiecare forum are nevoie de un regulament minim in care sa se acceseze pe urmatoarele cerinte si anume:

1Comportamentul fiecarui utilizator

Fiecare user, inregistrat sau neinregistrat, trebuie sa aiba o atitudine si un comportament civilizat si respectuos fata de colegi si moderatori.

2Postarea

Cand ce cer sfaturi concrete, evitati sa va "dati cu parerea" daca nu sunteti in tema si nu stapaniti subiectul, nu postati de dragul conversatiei.Raspunsurile in acest caz trebuie sa fie corecte si la subiect.

Evitati sa faceti off-topic, pastrati subiectul topicului.

Necitirea acestor reguli nu este o scuza pt incalcarea lor.

Incalcarea regulilor de la punctul 1 va fi urmata de o atentionare, 2 avertismente si in final excluderea de pe forum.Incalcarea regulilor de la punctul 2 atrage dupa sine stergerea topicului sau a postului in cauza.

avem nevoie de o coplectare in regulament  sa poata merge bine acest forum,fara sa mai existe neplaceri cauzate de utilizatori

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

[ Editat ]

O mica erata.. cu scuzele de rigoare fata de autorul topicului ( mi-a blocat posibilitatea de a-i trimite PM si astfel posibilitatea de a-l ajuta fara sa mai postez)

1.  " care sa se acceseze" se va citi " care sa se axeze "

2. " avem nevoie de o complectare" se va citi " avem nevoie de o completare"

O seara minunata Hefo

Si fara rautate, oricat de interesante ar fi topicurile, atata timp cat limba romana este scrisa incorect, farmecul articolului e aproape nul!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Sfătuitor
Postări: 33
Înregistrat: ‎24-01-2012

"complect" de acord si eu

Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012

[ Editat ]

ai conturi pe acelasi ip tipuldeieri{Matei} asa iti faci reclama bravo te admir succes in continuare!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna Henchman,

Iti multumim mult pentru pentru feedback.

Termenii si conditiile forumului acopera aspectele punctate de tine.

Poti vedea mai multe detalii aici.

Multumesc,

Irina.

Sfătuitor
Postări: 33
Înregistrat: ‎24-01-2012

imi pare rau ca trebuie sa te contrazic, insa o fac.

am cont aici dinaintea lui matei.

Vizitator
Înregistrat: ‎10-06-2012
0

[ Editat ]

deci tot portalul vodafone.ro este plin de buguri :/ nu merge sa accesez facturi/cont etc... sucky javascript

Ps : get better developers Emoticon fericit