Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: feedback www.vodafone.ro

Buna Sekundes si bine ai venit in comunitate!

www.vodafone.ro si sectiunea sa MyVodafone functioneaza in parametri normali, am testat pe un cont real. Imi poti lasa, te rog, un mesaj privat care sa contina utilizatorul tau de MyVodafone pentru verificari suplimentare?

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

mesaj privat.JPG

Multumesc,

Irina.

Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

[ Editat ]

Sekundes nu exista buguri aici nu suntem pe trackere si sursa sa aiba buguri,a fost o eroare de conexiune poti incerca mai tarziu si daca nu reusesti te rog contacteaza un moderator si se rezolva.

Înţelept
Postări: 121
Înregistrat: ‎27-04-2012

[ Editat ]

Si cu postarea aceasta ai ajuns la numarul 238,si aceea fara folos! Emoticon fericit)

Consultant
Postări: 94
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

[ Editat ]

@Mirela

ai primit un raspuns sau niste feedback de la IT privind mesajul meu (nr 54) ?

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎11-06-2012
0

Mi-am instalat: Page Speed de la Google pe Firefox si se pare ca https://www.vodafone.ro/personal/index.htm are urmatorul scor:
Score: 56/100

Varianta online de pe https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights scoate un scor de 82/100

Parerea mea este ca site-ul vostru se incarca greu. Eram doar curios ce scor are pagina voastra intrucat nu reusesc sa intru pe portalul de administrare de la myDomain.
Membru veteran
Postări: 528

Salutare,

Ti-am dat un reply aici, prin care te-am rugat sa imi trimiti datele legate de domeniul tau, pentru a verifica daca este o problema legata de el. O problema legata de contul tau de administrare poate sa afecteze timpul de incarcare a paginii respective.

Multumesc,

Paul

Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎29-02-2012

Nu stiu ce se intampla cu portalul vodafone dar ca sa pot incarca cartela internet de pe card e nebunie curata trebuie sa incerc de 100 de ori pana ce vrea iar ca sa imi activez vreo' optiune de internet e sinucidere trebuie sa apelez mereu la forum.
Dupa ce termin de incarcat si activat netul trebuie sa ma internez cu perfuzii in cap.
Membru veteran
Postări: 536

Buna drFreak.

Ai reusit sa iti incarci cartela de internet?

Multumesc,

Ramona

Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

[ Editat ]

Buna,de vreo 4 zile am o eroare cand intru pe forum vodafone nu stiu de unde este?

eroarea:

Membru de onoare
Postări: 1.749

Buna Henchman,

Ai ales ca subiectul sa iti fie afisat in partea de sus a paginii mereu. Ca sa rezolvi, da click pe "Sterge acest subiect din partea de sus a paginii".

afisare.JPG

Multumesc,

Irina.