Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru
Postări: 34
Înregistrat: ‎24-01-2012
Soluţie acceptată

latenta forum,site

forumul dar si site-ul se misca destul de greu. imi aduc minte de vremurile cand aveam dial-up.timpul e pretios ,suntem mai pretentiosi,avem conexiuni la internet excelente,de mare viteza si simti ca nu esti in 2012 dpdv al vitezei navigand pe acest forum.sunteti totusi o multinationala, pe o piata extrem de concurentiala.asteptarile sunt mari.comparati si voi cum se misca alte forumuri si veti ajunge probabil la aceeasi concluzie.proverbul: ,,branza buna in burduf de caine ,, va spune ceva ?

Membru de bază
Postări: 187
0

Re: latenta forum,site

Unchiule...

De data asta sunt de acord cu tine,se misca cam greu acest forum...

Membru de bază
Postări: 237
Înregistrat: ‎16-01-2012

Buna Unchiujim,

Multumim pentru feedback, se lucreaza in aceasta directie si speram ca in curand vom putea oferi utilizatorilor o experienta cat mai placuta in utilizarea site-ului nostru.

Mirela

Sfătuitor
Postări: 59
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Unchiujim ne bucuram ca sunteti si pe aici, haide-ti sa nu fim rautaciosi si sa le uram succes, sunt la inceput.
Sfătuitor
0

Trebuie lucrat si la pagina pricipala Vodafone se misca foarte incet
Membru
Postări: 34
0

va salut! ma bucur sa intalnesc prieteni (daca imi permiteti...) si pe aici!
Sfătuitor
0

[ Editat ]

Unchiujim, cu toate cu nu am fost intotdeauna  pe aceiasi lungime de unda, asta nu inseamna cu nu suntem colegi/prieteni de forum, ce pot spune pe mine chiar m-ati ajutat cu mai multe probleme.

Cred ca ar trebuii si compania la care lucrati sa urmeze exemplul de la Vodafone, in acest mod poate reusim sa rezolvam anumite probleme care nu ajung la urechile cui trebuie, banuiesc ca si sefii mai intra sa ia pulsul clientilor.

Ma bucur cand vad ca exista competitie intre operatori, si puteti sa trageti anumite concluzii din curtea altora, care ajuta la inbunatatirea serviciilor oferite de compania dumneavoastra.

Sa auzim numai de bine!

Vizitator
Postări: 9
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

sveti dreptate,se incarca greu,se blocheaza,am incercat in 2 browsere,degeabaEmoticon trist
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

ai foarte mare dreptate unchiujim,pacat de acest brand,la ce sa te mai astepti daca la dansi in curte se lucreaza asa.........
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

e bn ca se lucreaza de 2 luni la el