Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: probleme www.forum.vodafone.ro

Buna,

Va multumim mult pentru feedback. Am anuntat departamentul implicat si vom reveni cu raspuns la voi.

Multumesc,

Irina.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna,

Pot aparea intarzieri in propagarea infromatiilor din cauza mai multor factori: versiune de browser folosit, conexiune la internet, configuratie computer/laptop etc.

De asemenea, tin sa mentionez faptul ca in momentul de fata se lucreaza la site pentru a va oferi o experienta mai placuta la fiecare vizita si acest lucru poate ingreuna folosirea site-ului.

Multumesc,

Irina.

Membru
Postări: 34
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Irina ,chiar crezi ca suntem ...pionieri? activam pe net BB de ani de zile ,suntem pe alte forumuri(pe unde va faceti si voi reclama!) de ani de zile si tu vii cu explicatii copilaresti. eu cred ca bugetul e foarte mic ,munca voastra e voluntara-obligatorie in afara orelor de program samd. auzi explicatii savante:....versiune de browser folosit, conexiune la internet, configuratie computer/laptop etc....ma tavalesc de ras. si cred ca nu-s singurul.
Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

intradevar si la mine mai are fluctuatii si blocaje,am crezut ca este din cauza pc meu,off
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "unchiujim",

Precum a anuntat si Irina, departamentul tehnic lucreaza intens in momentul de fata pentru imbunatatirea site-ului, astfel incat folosirea acestuia sa fie cat mai placuta.

Irina ti-a oferit informatii in dorinta de a te ajuta, iar browserul folosit si capacitatile computerului/laptopului in cauza, sunt elemente importante de care ar trebui sa se tina cont. Nu am spus ca acestea sunt singurele motive pentru existenta erorilor. Este doar o alternativa, pana la finalizarea verificarilor din cadrul departamentului tehnic.

Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

multumim claudiu pentru informatie,sa speram ca se va rezolva pt ca intradevar merge ca.........