Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

probleme www.forum.vodafone.ro

mai bn il inchideti pentru o saptamana si rezolvati problemele acestea care apar,se incarca greu,nu merge loginul,consuma resurse in dracii,ceva e in neregula.eu cred ca vati grabit cu lansarea acestui forum si astea sunt consecintele,nu se poate asa ceva..,am un pc destul de bun si mi-l face praf

Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

Re: probleme www.forum.vodafone.ro

re

am aceasi probleme. de la ie 9 am trecut pe mozzila si putin merge parca mai bine dar sunt zile ca ie merge mai bine

se incarca pagina dar nu pot sa dai click ca nu intra la o tema de ex . problema apara la ambele

Începător
0

nu stiu de ce se intampla asta chiar la o firma care spun eu se respecta,adika ce sa mai spun si magaziunu online,e cam la felEmoticon trist(
Nou venit
Postări: 7
Înregistrat: ‎19-02-2012
0

cred ca ai foartye mare dreptate,se isca greu rau de tot,aiurea
Nou venit
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-02-2012
0

la mine la fel,se incarca pagina si dupa aceea incepe iar,se blocheaza,etc,eu am iesit ca nu imi place.Emoticon trist
Începător
0

la mine la fel face,imi da erori pana se logheaza si se misca foarte greu,am incercat si cu ie9,opera,chrome,la fel
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

intradevar mai trebuie lucrat la stabilitatea si fluxul de date la acest forum
Începător
Postări: 10
0

lasa mult de dorit
Vizitator
Postări: 9
0

la fel se misca si la mine si face hardul ca toate cele,foarte buna ideea cu alegerea optiunilor pe care le vrem pe un smartphone,dar dupa ce selectez nu imi apare rezultatulEmoticon trist
Vizitator
Postări: 9
0

@Szaszaby a scris:

re

am aceasi probleme. de la ie 9 am trecut pe mozzila si putin merge parca mai bine dar sunt zile ca ie merge mai bine

se incarca pagina dar nu pot sa dai click ca nu intra la o tema de ex . problema apara la ambele

salut eu am incercat in toate browserele si aceeasi treaba,deci nu e de la noi.se misca foarte greu