Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-11-2017
0

reclamatie

buna ziua va scriu in numele socrului meu Preda Gheorghe nr de tel 0732567705 deoarece i sa prelungit contractul cu vodafone cu oferta de 8 euro cu internet si tel alcatel negru 10.54 de catre partenerul dumneavoastra vodafone SC ILEX COM SRL PLOIESTI BLOC 31B STR MALU ROSU NR 112 abonamentul fiind incheiat de catre angajatul IVAN VIORICA . Acum sa va descriu motivele acestei reclamatii: - comportamentul total neadecvat fata de sotia mea si socru , comunicarea foarte slaba , darea in folosinta a unui tel stricat cu baterie nokia inauntru o sa va pun poze ca sa vedeti , nesolutionarea cazului , refuzul de a vb sotia mea cu un sef de magazin comunicand ca nu au asa ceva, in larg o sa va explic cate putin din toate. In urma acestor fapte sotia mea a sunat la vodafone iar de acolo i sa comunicat sa rezilieze contractul , in acest fel sotia mea a mers la magazin sa rezilieze contractul si fara sa i se dea ceva la mana un nr de inregistrare , cei de acolo spunand ca tel poate merge in service dupa 3 zile de contract in acest timp socrul meu neputand folosi tel sau ab iar i urma rezilieri are de plata 115 euro pt un tel stricat , de astfel si acum are nr de tel inchis neputand fi contactat, este absurd sa profiti de naivitatea unui batran si bolnav care a suferit 2 atacuri cerebrale sa il iei in magazin si sa povestesti multe si nevrute doar ca sa i prelungesti contractul si pe deasupra un tel stricat , va rog sa solutionati cazul , putem fi contactati pe nr de tel 0720353412 si 0737866733 multumesc o zi buna va doresc
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: reclamatie

Ne pare rau pentru inconvenient, Gheorghe. Recomandam sa astepti reintoarcerea telefonului din service. Ii vom oferi socrului tau reducere pentru toata perioada in care nu a putut folosi numarul, iar pentru mai mult de atat, recomandam tot discutia din magazin cu un supervizor. 

Tudor

Vodafone