Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎06-12-2012
0
Soluţie acceptată

reinnoire contract

pot beneficia de un telefon la reinnoirea contractului inainte de termen? contractul este incheiat pe 2 ani si a trecut 1 an de la incheierea lui

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: reinnoire contract

[ Editat ]

Salut!

Poti beneficia de un nou telefon cu reinnoire de contract,cel mai devreme cu 90 de zile inainte de finalizarea contractuala.Cum la tine au trecut cam 12 luni din actualul contract,mai sunt inca  luni de asteptare.

Ionut

Vodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-12-2012
0

as avea si eu o intrebare. se poate achizitiona la pret redus telefon la prelungirea contractului? sau trebuie sa renunt la abonament si sa il fac a 2'a zi iar pt a beneficia de telefoane la pret promotional?

daca nu mai e valabil ce am scris mai sus, atunci care mai e beneficiul la abonament fata de cartela sim? oricum extraoptiunile de pe cartela sunt mult mai avantajoase, dar multi apelam la abonamente datorita reducerilor la telefoane si achizitionarea lor pe puncte de loialitate.

astept raspuns va rog

va multumesc

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salutare ndautocomplet,

Sigur ca poti beneficia de preturi promotionale pentru achizitionarea unui nou telefon prin prelungirea abonamentului. Si, pentru ca esti client existent, ai posibilitatea de a mai subventiona din pretul promotional cheltuindu-ti punctele de loialitate acumulate.

Pentru a-ti face o parere despre ofertele noastre, iti recomand sa vizitezi site-ul aici.

Iti stau la dispozitie in cazul in care mai ai neclaritati.

O zi superba!

Cristina

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎04-02-2012

Abonament vs. Cartela

Buna ziua, 

Sunt pe final de contract, si desi as dori sa imi reinoiesc contractul nu gasesc nici o oferta tentanta, in momentul actual cartele sunt net avantajoase. La acelasi pret oferta de cartela ofera mai multe beneficii decat abonamentul.  M-am uitat si la pachetele abonament  cu telefon, si tot nu gasesc nimic avantajos. Oare startegia Vodafon este de indepartare a abonatilor?! 

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

Re: Abonament vs. Cartela

Buna laum,

Am rugamintea sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul in cauza pentru a verifica situatia.

Multumesc,
Alexandra