Feedback şi sugestii

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎10-04-2012
0
Soluţie acceptată

servicii execrabile

[ Editat ]

La vf trebuie sa fi cu ochii in 4 , niciodata ceea ce soliciti nu este ceea ce primesti .

Regret ca sunt client din 2001. Dupa smecheria cu punctele (ce au scazut fara a fi informat clientul ) a aparut schema internet soliciti internet zilnic (1euro) iar ei taxeaza cei 100mb la tarif normal desi iti dau mesaj ca ai activata aceasta optiune. In concluzie orice factura de 17e = 40 e

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: servicii execrabile

[ Editat ]

Buna tecodo,

Daca nu i-ai lasat numarul tau colegului meu Tudor, mi-l poti lasa mie pentru a te putea ajuta cu aceasta situatie.

Multumesc,

Irina.

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Tecodo... sunt client Voadafone inca de la inceputurile Connex-uli, la circa 2 ani de la aparitia lor pe piata romanesca!

N-am niciun interes ascuns, insa servicile Vdf Romania sunt ireprosabile. ma gandesc ca ai gresit cuvantul cand ai scris "exacrabile"

cand spun ca sunt ireprosabile , ma bazez pe o experienta mare in aceasta retea, timp in care m-am consulatat, am cerut, am negociat, mi s-a acordat cea mai mare atentie.

Am fost vreo 4 ani client si al retelei Orange, insa modul lor necorespunzator de tratare a clientilor m-a determinat sa renunt la abonament definitv!

O zi buna iti doresc!

Nu e normal sa folosesti asemnea cuvinte la adresa Vdf pe acest forum..

Poti efectiv completa forularul de contact ( il gasesti la Asistenta) de pe site vodafone sa iti exprimi nemultumirea.

Nu e nevoie sa vada o lume intreaga!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012

Dreptul la opinie este esenta libertatii.

Daca vodafone ar avea numai oameni care ii aplauda, forumul si-ai pierde utilitatea, devenind chiar penibil.

Eu mi-am exprimat f clar si fara echivoc nemultumirile si dezamagirile. Drept pentru care sustin exprimarea libera a oricarei pareri, intrucat o firma serioasa nu isi poate imbunatati serviciile fara a avea o imagine si a aspectelor negative - care nu sunt putine si nici de neglijat.

Fie si numai 1 client nemultumit, pentru orice companie normala, trebuie sa fie un semn de intrebare.

Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎10-04-2012
0

Matei 

Execrabil este un eufemism .Sunt client de la inceputul connex-ului. Daca prin ireprosabil intelegi:  dualitatea una ceri alta ti se da , nesiguranta de a sti  ce consumi si cu ce pret ,indolenta de a se rezolva sau cel putin explica o situatie semnalata; atunci spune-i cum vrei.

Ma indoiesc de calitatile tale de bun samaritean .

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012

Hai sa nu exageram.

Vodafone are si parti bune si parti...mai putin bune.

Idea este ca chiar daca avem o suparare trebuie sa ne exprimam cat mai civilizat.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut "tecodo",

Precum spuneam si in cadrul altor subiecte, fiecare utilizator are dreptul de a-si spune parerea despre serviciile folosite in cadrul acestui forum, totul intr-un limbaj adecvat si o atitudine decenta.

Pentru a pastra o colaborare civilizata in cadrul comunitatii, rog evitarea oricarui atac adus celorlalti utilizatori si pastrarea regulamentului citit inainte de folosirea userului de forum.

In cazul in care intampini vreo situatie neplacuta, privind folosirea serviciilor, te rog sa o adresezi echipei de moderatori.