Fundaţia Vodafone

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎13-12-2013
0

Am reușit performanța ca un consultant Vodafone sa ridice tonul și să-mi închidă telefonul!

Am făcut acum ceva timp o schimbare la abonament consultantul de atunci mă asigurat că pot să revin oricând cu achiziționarea unui telefon ...astăzi am cerut un Huawei p20lite la o oferta specială...care se "ofera mai greu"...dar consultantul sa enervat ,a ridicat tonul și ma amenințat efectiv ca pe un copil.. că nu o sa mai primesc nici o oferta ...culminând cu închiderea telefonului ...inadmisibil asa ceva!!!
Moderator
Postări: 121
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Re: Am reușit performanța ca un consultant Vodafone sa ridice tonul și să-mi închidă telefonul!

Buna!

Multumim frumos pentru ca ai ales sa ne trimiti acest mesaj! Apreciem feedback-urile oferite intrucat consideram ca acestea sunt constructive si ne ajuta la imbunatatirea serviciilor. Recomandarea noastra este sa ne oferi numarul de telefon in cauza impreuna cu mai multe detalii legate de situatia intanpinata folosind formularul de aici: https://goo.gl/cZe1gP. Dorim sa verificam si noi ce s-a intamplat.

Multumim,

Elena.

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎13-12-2013
0

Re: Am reușit performanța ca un consultant Vodafone sa ridice tonul și să-mi închidă telefonul!

0723197190 este nr meu de telefon...dacă se dorește să verificați situația va stau la dispoziție!
Highlighted
Moderator
Postări: 617
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Aylin, din pacate nu putem sa iti oferim aici mai multe informatii aici. Potrivit politicii de siguranta si confidentialitate a informatiilor, toate detaliile cu privire la contul tau se ofera personal. La acest forum avand acces mai multe persoane.

Urmeaza recomandarile facute de Elena.

Multumim pentru intelegere,
Madalina