HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎18-02-2012
0

Re: Baterie cu probleme sau aplicații folosite greșit?

nu stiu ce sa zic dar inclin sa cred ca acumulatorul nu are mai nimik ...e posibil sa il folosesti prea mult ,acum cat e nou ...cu timpul te vei plictisi de el si il vei utiliza din ce in ce mai putin

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Parerea mea este ca ar trebui sa-l schimbi. Consumi mai mult curent sa-l incarci, decat timp petrecut pe el! 

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎09-02-2012
0

Cred ca bateriile sunt problema, daca nu sunt formatate cum trebuie, durata de viata este mai mica.

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎19-02-2012
0

stiu ca trebuie formatat la inceput cel putin 12  ore sau nu a fost buna de la inceput.

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Uite ce am gasit ...daca te intereseaza...referitor la acumulatori   http://www.batteryupgrade.ro/    intra si poate iti rezolvi problema cu acumulatorul,....

Vizitator
0

Stateam si ma gandeam ce mult si ce repede poate sa avanseze tehnologia asta, am vazut un model de HTC ChaCha destul de atragator pentru multi dintre noi dar care ni-l putem permite putini asa cum de altfel se intampla la inceput cu marea majoritate a produselor din domeniul electronic si nu numai. Cat despre telefon ...stie si face multe plus ca are un design atragator. Dedicat in special retelelor de socializare permite navigarea pe internet rapida plus ca are si un buton de FaceBook incorporat care ne avertizeaza ori de cate ori primim un mesaj pe aceasta retea. Printre altele lasand la o parte tastatura putem naviga si cu ajutorul tachu-lui care ne directioneaza foarte usor in meniul telefonului. Ca autonomie, la acest capitol nu sta chiar atat de bine, bateria va poate tine maxim doua zile si asta sa nu folositi prea mult functiile telefonului. Pentru o utilizare normala: foto, video, o muzica ...aveti autonomie de o zi, avantajul este ca are capacitatea de a se incarca in mai putin de 3 ore. Camera foto acceptabila de 5Mp alaturi de blitz led si un difuzor extern. Are un procesor de 800 Mhz asistat de 512 Ram. Telefonul vine cu un card de memorie de 2GB dar suporta pana la 32 Gb. Alte date tehnice:
Vizitator
0

Acumulator HTC Sensation XE Original au caracter informativ, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala

Highlighted
Nou venit
0

Logic vorbind nu e posibil asa ceva ,din moment ec telefonul este nou,nu vad de ceacumulatorul ar avea probleme .Mai mult ca sigur ca utilizarea telefonului nu este tocmai corecta ....parerea mea !

Vizitator
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Eu cred ca este in mare partea vina ta ca nu lai formatat.......Nu cred ca cei de la HTC isi permiteaua sa scoata asa ceva pe piata!
Vizitator
0

HTC Touch HD T8282 acumulator este factory fresh. Pe parcursul vieții acumulatoarele își pierd din performanță, chiar și dacă nu sunt folosite. Mulți importatori și distribuitori depozitează bateriile în stocuri pentru perioada îndelungată înaintea vânzării. BatteryUpgrade.ro trimite produse direct din fabrică, pentru a te asigura ca vei primi un acumulator nou, de înaltă calitate!