HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-02-2012
0

Re: Baterie cu probleme sau aplicații folosite greșit?

Pe mine bateria[este cea originala din fabrica] ma tine 2 ore si ceva daca t6elefonul este cu ecranul aprins [si nu la maxim luminozitatea ci medie],asa ca....

Vizitator
0

pana la urma mi se pare ceva firesc,sa nu uitam ca este un telefon ...faptul ca il utilizezi mult pe internet consumul este foarte mare,deci,drept urmare e firesc sa nu te tina mult acumulatorul.

Vizitator
0

Ai incercat sa folosesti mai chibzuit telefonul?in special pe functia de telefon...dupa care sa faci o comparatie

Vizitator
0

daca ai avut bani de htc,nu vad care e problema?...poti cumpara un alt acumulator.

Vizitator
0

HTC are un club al posesorilor de htc,cred ca ai putea incerca sa te documentezi acolo ,sant foarte multi/

Vizitator
0

Eu zic ca merita incercat un alt acumulator pe care sa l compari cu cel vechi ,in functie decat te va tine acesta iti faci o idee,oricum,nu cred ca iti va strica sa ai un acumulator de  rezerva

Vizitator
0

cel mai bine e sa ai inca un acumulator de rezerva

Nou venit
Înregistrat: ‎23-02-2012
0

nu stiu ce sa zic mi ar placea sa cred ca nu e de vina acumulatorul ,banuiesc ca telefonul ,a fost luat de nou ,mai de graba cred ca de vina este utilizarea incorecta ...