HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

Cum vi se par telefoanele HTC, si daca ati opta pentru unul, care ar fi acela si de ce?

Buna ziua la toata lumea Emoticon fericit Sunt noua pe aici, si as avea nevoie de o parere cel putin, de preferat mai multe Emoticon fericit  Cum vi se par telefoanele HTC, si daca ati opta pentru unul, care ar fi acela si de ce?

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Re: Cum vi se par telefoanele HTC, si daca ati opta pentru unul, care ar fi acela si de ce?

buna,eu zic ca sunt cele mai bune.Am inceput cu un wildfire si atunci am realizat cat de bine se misca si cat de accesibil e meniul.Apoi am trecut la un desire S, apoi un sensation.Depinde ce vrei sa faca tel.ales si cat de repede vrei sa se miste. Eu personal m-am intors la desire S pentru ca senzation-ul e prea mare pentru gustul meu,desi se misca excelent.

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Cum vi se par telefoanele HTC, si daca ati opta pentru unul, care ar fi acela si de ce?

sincer nu inteleg cum de wildfire a fost pt tine un telefon bu, este unul din cele mai proaste de la ei

am facut prostia sa-mi iau unul ca era la promotie si am regretat, se bloca incontinuu, nici nu mai puteam raspunde la el, se reseta singur, si l-am tinut impecabil in cele 8 luni cat l-am avut

cand m-am saturat de probleme lui am optat pt un deside hd, este extraordinar, nu as renunta la el pt nimic in lume, e mare dar nu m-a deranjat deloc, cele mai frumoase amintiri le am cu tel asta

important nu e sa castigi, ci sa ii faci pe altii sa piarda !
Highlighted
Sfătuitor
Postări: 35
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare,

Bine ati venit in comunitate Allyssaovidiu7771 si daniela_g Emoticon fericit 

Voiam sa va impartasesc si experienta mea. Am trecut de la un telefon 2g (nokia) la un Wildfire si a fost una din cele mai bune decizii. Da intradevar a inceput sa se blocheze la un moment dat dar asta doar dupa ce am inceput sa il umplu de numere, mesaje si aplicatii.

Acum m-am reorientat pe un Optimus One care e mai mult decat ok si am avut de a face cu un Desire S de care m-am indragostit! Urmatoarea alegere este clara si se numeste Desire.Emoticon foarte fericit

Ovidiu

Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

re

destul de bune ,

va recomand de la desire s in sus.

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

eu am desire hd si cel mai mult imi place ecranul mare care aproape este pana sus.se misca super si nu am avut probleme cu el deloc