HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎05-04-2016
0

Garanție regenersis

Am dus la reparat telefonul  HTC 626 ,pe care l-am cumpărat în septembrie 2015. De nou am avut probleme cu el dar nu am avut un alt telefon de schimb, bineînțeles că  nici cei de la magazinul Vodafone și nici cei de la garanție. Trecând peste toate astea am ajuns cu el la regenersis  și după  câteva zile am primit mesajul ca  telefonul este reparat și pot să-l iau. Am luat tel și am constatat că are aceleași probleme (nu se aude clar,descarca de pe net ceva detalii ,el știe ce,dacă suna cineva  la mine nu face apel etc.).Le_am dat telefonul din nou la garanție, au spus sa aștept 2 ore,după care au spus ca s-ar putea sa mai dureze 3 ore. Bineînțeles ca am plecat acasă și au trecut 24 de ore și nu am nici un răspuns. Cei de la Vodafone au spus că după 3 înregistrări în garanție sunt obligați  (regenersis ) să-mi dea acceptul pentru schimbarea telefonului. DAR SURPRIZA  REGENERSIS  NU FACE ASA CEVA PENTRU CA AU SPECIALIȘTI ȘI PIESE DE SCHIMB. !!!!!!AM VĂZUT ASTA! !!!!!Renunțați va rugam la acest service,nu va face onoare.

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Re: Garanție regenersis

Salut, georgebob!

Iti multumim frumos pentru feedback-ul acordat, l-am directionat colegilor din departamentul implicat. Daca doresti o contraexpertiza poti trimite telefonul intr-un alt service agreat de producator.

Multumesc,
Ana