HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

HTC Desire HD update ICS?

Va salut.

As vrea sa stiu si eu cam cand o sa vina update-ul ICS pentru Desire HD ??? stie cineva ?

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: HTC Desire HD update ICS?

Salutare Fluturas,

Cei de la HTC au anuntat ca telefonul Desire HD va primi update-ul la ICS, insa nu au precizat o data exacta. Iti recomand sa urmaresti forumul nostru pentru aceste detalii. Poti verifica raspunsul lor accesand link-ul acesta.

Multumesc, Paul

Highlighted
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎03-02-2012

Re: HTC Desire HD update ICS?

Da stiu asa ca au anuntat ca va primi update-ul dar astia de la HTC nu prea le pasa de clientii si nu raspund la nimic si nici informatii nu vor sa dea au zis ca cica ar fi trebuit acum pana la sfarsitul lui mai sa vina , dar pe XDA am gasit asta " Thats all what they saying. Replied them for more accurate time when ics will be released for our DHD.
Thank you for contacting HTC regarding your HTC Desire HD.
My name is Robert and I am a Technical Support Agent for the HTC Written Team.
I understand you wish to know when ICS 4.0 will be released for your device.

We are very happy to hear of your interest in the latest Android/Sense update for your device and we appreciate you taking the time to contact us.

HTC has been working hard to get its Ice Cream Sandwich upgrades ready, and we’re excited to announce that our first round of ICS upgrades will roll out by the end of March for the HTC Sensation, HTC Sensation 4G and HTC Sensation XE, followed soon there after by the HTC Sensation XL. In addition, we can confirm Ice Cream Sandwich upgrades will be coming later this year to the HTC Rezound, HTC Vivid, HTC Amaze 4G, HTC EVO 3D, HTC EVO Design 4G, HTC Incredible S, HTC Desire S and HTC Desire HD. Stay tuned for more updates on Ice Cream Sandwich releases in the coming weeks. " pe facebook la HTC romania au zis ca in am 2lea trimestru acum nu mai inteleg nimic