HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

HTC EVO 3D

Vad ca nimeni nu s-a obosit sa scrie despre acest minunat telefon pe care vodafone nu il are de vanzare (hmm...). Eu cred ca la 1200 ron cat e pe unele siteuri este un best-buy.... hmm sau doar mie mi se pare asta? :d ce ziceti v-ar interesa? :d

HTC  si un pret estimativ :d      pret  

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎06-03-2012
0

Re: HTC EVO 3D

Sal..am acest telefon de aprox o luna de zile.Iti pot raspunde la orice intrebare legata de tf la adivalentin82@yahoo.com.

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎29-01-2012
0

Dap si eu cred ca ar fi fost un Best Buy. Si as mai fi vrut sa vad in oferta LG Optimus Black, dar....ata ete......

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎14-03-2012
0

Te sustin !!! Si eu vreau HTC EVO 3D in oferta ! Stiu ca in oferta este si LG Optimus 3D...dar nu e acelasi lucru.

Sper din tot sufletul sa apara in oferta de pasti....Pls Vodafone !!!

E un super telefon, care o sa isi faca update la ICS....

Membru de bază
Postări: 196
Înregistrat: ‎12-01-2012

[ Editat ]

Buna,

Acest model de aparat nu este programat sa intre in portofoliul nostru. Va pot recomanda un telefon similar daca va intereseaza aceasta tehnologie, LG Optimus 3D. Cei de la LG sunt primii care au reusit sa scoata un model pe piata cu display 3D care n-are nevoie de ochelari speciali. La capitolul performanta, telefonul se pozitioneaza foarte bine. Este unul din putinele telefoane echipate cu procesor dual-core. Fata de HTC EVO, LG are camera foto dubla de 5MP si vine preinstalat cu flash.

Multumesc,

Valentina

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-04-2012
0

Pe site la GSM ARENA - HTC EVO 3D are camere de 5mp in spate si 1,3mp in fata ! Deci LG nu e mai performant din punctul asta de vedere !