HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Re: HTC One Mini

Buna elpiojo

Am verificat disponibilitatea telefonului HTC One Mini pe magazinul nostru online si se afla in stoc. 

Untitled.jpg

In momentul actual telefonul este comercializat doar online si incepand cu data de 7 octombrie telefonul va fi comercializat si pe alte canale respectiv reprezentantele Vodafone.

Vom putea verifica stocul la momentul respectiv astfel am rugamintea sa ne trimiti un mesaj privat cu magazinul/magazinele din care doresti sa achizitionezi telefonul si iti vom oferi informatiile necesare.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Membru
Postări: 30
Înregistrat: ‎07-12-2012
0

Imi apare ca nu mai este pe stocEmoticon trist e valabil doar pentru comenzile online? va putea fi gasit in vreun magazine Vodafone din Iasi de pe 7 oct?
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna Bubu91

Telefonul se afla in stoc in magazinul online. Am verifica si stocul reprezentantelor din Iasi si inca nu l-au primit. Urmeaza sa verific zilele ce urmeaza si sa revin cu raspuns.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

HTC One Mini a primit actualizarea la 4.4.2.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Highlighted
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

HTC One Mini primeste actualizarea la HTC Sense 6.0.

Pe langa interfata Sense 6.0 utilizatorii vor mai primi si modul Extreme Power Saving, nol BlinkFeed, un buton care inchide toate aplicatiile recente si functia Do Not Disturb.

Sursa.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone