HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

HTC One X - achizitionare la prelungire de abonament

[ Editat ]
Buna, as dori si eu sa achizitionez un HTC One X in varianta alba, dar nu am reusit sa-l gasesc in magazinul online. Am un abonament care se apropie de sfarsit si as vrea sa stiu pretul acestui telefon daca prelungesc abonamentul.

Multumesc anticipat.
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

Re: HTC One X - achizitionare la prelungire de abonament

Buna RamonaLidia,

Telefonul HTC One X nu mai este disponibil online iar acesta nu va mai fi comercializat la Vodafone Romania insa, daca doresti, te pot ajuta cu verificarea stocului ramas in reprezentantele Vodafone din apropierea ta. In acest caz am rugamintea sa-mi specifici locatia.

In caz contrar, poti opta pentru un telefon cu performante similare cum ar fi HTC One S care se afla pe stoc in momentul de fata sau HTC One X Plus la care te poti abona sa primesti notificare in momentul realimentarii stocului.

Multumesc,

Roxana

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Multumesc pentru informatii, daca ai putea sa verifici ar fi minunat. Eu locuiesc in Constanta.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

In regula RamonaLidia,

Ma interesesz cu privire la stocul reprezentantelor din Constanta si revin aici.

O zi frumoasa sa ai!

Roxana

Highlighted
Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare Ramona,

Telefonul HTC One X nu se mai regaseste in magazinele noastre, cu atat mai putin varianta pe culoare alba. In momentu de fata noi comercializam o varianta imbunatatita a acestui model de telefon, numita HTC One X+. Este un model mai performant, cu o baterie mai mare fata de predecesorul sau.

Poti verifica mai multe detalii despre acest telefon si pretul sau, accesand pagina de aici. In momentul de fata, telefonul nu este disponibil pe stoc, uramand a fi realimentat. Daca te intereseaza acest model, am sa te rog sa ma anunti si vom face cumva sa gasim un model disponibil si pentru tine.

Multumesc,

Paul