HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 22
Înregistrat: ‎15-06-2012
0

Re: HTC One X+ with Android 4.1 Jelly Bean

oh my, I like you Emoticon fericit

desi am fost destul de interesat de Nexus4 acest HTC suna muult mai bine (chiar si cu partea de grafica ce nu poate emite pretentii in raport cu ultimele iteratii Adreno, Mali sau PowerVR ... nu sunt clientul care il ia pentru jocuriEmoticon fericit )
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎19-11-2012

@Tudor:

Stii cumva cand anume va aparea HTC One X+ si in magazinul online vodafone ?

Din mesajul tau reiese ca momentan acest telefon se afla doar in oferta magazinelor.

Începător
0

Tudor, stii cumva daca HOX+ este compatibil cu proaspata retea LTE a VDF? (gsmarena spune ca are radio pentru LTE 700 MHz Class 17 / 1700 / 2100 )
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

@DanStefan Imi pare bine Emoticon fericit

@marian_androne Daca o sa apara in magazinul online o sa anunt aici. Iti recomand sa te abonezi la postarea mea ca in imagine.

abonare.png 

@DanStefan Din pacate, nu. Va avea capabilitati de HSDPA 21.6 Mbps download cu 5.7 Mbps upload.

LTE va avea doar pentru America la AT&T 700 MHz Class 17 / 1700 / 2100 MHz nu si la nivel global.

Tudor.

Vodafone
Începător

Nu-i bai mare ca nu merge pe LTE ... pana la urma traim intr-o tara in care retelele wi-fi publice sunt la tot pasul iar 21.6/5.7 sunt viteze pe care altii nu le au nici pe sarma Emoticon care face cu ochiul
Începător

Tudor, da o veste celor ce se ocupa de vodafone.ro si roagai sa clarifice partea de memorie de la descrierea lui HOX+

momentan acolo spune :
Memorie internă: 0.95 GB spaţiu /
Memorie externă: 32 GB spaţiu
Memorie RAM: 1 GB RAM

ceea ce-i cam "eronat" .. parca il laudati ca avand 64GB de spatiu
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut DanStefan!

Multumesc de atentionare. Am transmis colegilor. Telefonul are memorie interna de 64 de GB, asa cum a fost mentionat si in comunicatul HTC One X plus cu casti urBeats by Dr. Dre.

Tudor

Vodafone
Vizitator
Înregistrat: ‎09-04-2012

[ Editat ]

mi-am achizitionat acest telefon in urma cu cateva zile si sunt fericit de alegerea facuta. un smarthphone de ultima generatie, inca nu am ce ii reprosa. vroiam sa aleg s3-ul dar publicitatea agresiva facuta de cei de la samsung pentru acest produs si design-ul telefonului m-au determinat sa aleg htc-ul care nu e deloc mai prejos, chiar din contra in ceea ce priveste procesorul si grafica este peste s3 ca sa nu mai punem la socoteala ca vine la pachet cu celebrele casti beats care sunt realmente un castig si iti ofera o experienta audio inedita. in concluzie puteti alege fara nici o remuscare acest produs deoarece design-ul si performantele il claseaza printre locurile fruntase....sarbatori fericite!!!

De-al casei
Postări: 85
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

VREAU SI EU Emoticon trist(((((((((((

Vizitator
Înregistrat: ‎02-07-2012
0

Mai revine in stoc?