HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Re: HTC One X+ with Android 4.1 Jelly Bean

[ Editat ]

Buna marius330,

Te invit sa te abonezi la newletter-ul nostru aici pentru a primi notificare in cazul in care stocul va fi realimentat.

Capture.JPG

Multumesc,

Roxana

Începător
Postări: 22
Înregistrat: ‎15-06-2012

Am cumparat doua inainte de craciun (destul de greu pentru ca se cam termina stocul Emoticon fericit ) si deocamdata suntem foarte multumiti de ele. Ecranul este peste SGSIII, 64GB sunt suficienti (pt mine) iar bateria tine cam doua zile in conditiile in care nu exagerezi cu statul pe net sau jocurile (este pana la urma un telefon... ).

Combinatia urBeats + .FLAC este excelenta si face toti banii (nu scrie pe nicaieri dar aplicatia stock poate reda fisiere.flac fara probleme)

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare Dan,

Ai reusit sa iti instalezi actualizarea OTA cu privire la imbunatatirea functiilor camerei? Eu am avut probleme cu telefonul dupa update-ul respectiv, insa nu pot sa confirm daca asta a fost cauza sau nu.

Multumesc,

Paul

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-02-2012
0

[ Editat ]

Acest telefon mai vine si cu castile Beats incluse? Citeam pe net ca htc nu mai livreaza telefoane cu casti beats incluse.

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Salutare,

Incepand cu data de 6 februarie, telefoanele HTC One X+, comercializate in reteaua noastra, nu mai vin insotite de castile Beats Audio.

Multumesc,

Paul

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Se pare ca HTC One+ nu va primi update-ul 4.4. KitKat.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Începător
Postări: 22
Înregistrat: ‎15-06-2012

3ani si 4luni, folosire "normala" de om care mai si presteaza la munca, doua reseturi wipe total al memoriei ... din pacate s-a stricat ceva la bucata ce tine de sim si nu prea mai am ce repara la el ... sper acum la 10 (daca o sa fie in stoc, ca se pare ca sunt probleme).
Excelent telefonul.