HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Re: HTC One

[ Editat ]

Salut talla2xlc,

Telefonul este achizitionat de la Vodafone Romania? Daca raspunsul este afirmativ, ar fi trebui sa dispui deja de versiunea de android 4.2.2 Jelly Bean.

Spune-mi, te rog, ce versiune ai in momentul de fata pe telefonul tau? Am rugamintea sa atasezi un screenshot al meniului Settings - About Phone, asemanator cel de mai jos:

About Phone.JPG

Multumesc,

Roxana

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎27-04-2013
0

Buna Roxana, terminalul a fost achizitionat de la Vodafone, online, cu un abonament RED29. Dupa cum se vede si in screenshot am versiunea 4.1.2 si din cate am citit pe net a aparut deja versiunea 4.2.2 pentru HTC One.

Membru de onoare
0

[ Editat ]

In regula talla2xlc,

Te rog, verifica in meniul telefonului la Software Update daca primesti notificare pentru actualizarea catre versiunea 4.2.2.

Daca raspunsul este afirmativ atunci poti efectua update-ul OTA, iar in cazul in care nu primesti notificarea am rugamintea sa-mi trimiti un mesaj privat care sa contina seria IMEI pentru a putea face verificari.

Multumesc,

Roxana

Membru de onoare
0

Salutare tuturor!

Am reverificat informatia de mai sus si mi s-a comunicat faptul ca intr-adevar ultima versiune disponibila momentan pentru HTC One este 4.1.2 Jelly Bean Android. A fost vorba despre o neintelegere in ceea ce priveste acest aspect.

Actualizarea catre versiunea 4.2.2 va fi disponibila si livrata catre dispozitivele voastre in perioada imediat urmatoare, insa nu este comunicata o data exacta in acest sens.

Multumesc,

Roxana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎17-06-2013
0

Buna dimineata, se poate verifica in ce magazin Vodafone din Constanta gasesc Htc One gri 32 gb pe stoc ?

Membru de onoare
0

Buna adrianpp,

Spune-mi, te rog, doresti achizitia telefonului cu contract sau la liber?

Multumesc,
Roxana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎10-11-2012
0

buna ziua,

am achizitionat acum 1 luna de zile un htc one de la vodafone la liber.

vreau sa stiu daca e codat. cand booteaza imi apare logoul vodafone.

intrebarea mea este de ce?

referitor la update de soft nici eu nu pot face update la 4.2.2

multumesc,

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

[ Editat ]

Buna Cosmynus

De regula telefoanele achizitionate independent de serviciile noastre (la liber) sunt deblocate. Ai incercat un sim ce apartine altei retele pentru a-ti confirma?

Telefoanele comercializate de Vodafone sunt customizate de aceea apare logo-ul nostru. 

In momentul in care update-ul va fi disponibil pentru telefonul tau vei fi notificatEmoticon care face cu ochiul

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎19-06-2013
0

Ati scos din oferta de telefoane Htc One ? Ca nu il mai vad in lista.
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut skitatedo!

Ne interesam si in cel mai scurt timp vom reveni cu un raspuns.

Zi frumoasa!

Tudor

Vodafone