HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Re: HTC One

Buna @Seba si @davidkhaev

O voi cita pe colega mea @Roxana_M care va invita sa va abonati online pentru a fi informati in momentul in care va fi disponibil acest model si la noiEmoticon care face cu ochiul.

@Roxana_M a scris:

Buna @Bubu91,

Acest telefon este disponibil in magazinele Afi Experience Store si Baneasa(Mall) pentru testare. Mai multe detalii cu privire la pretul acestuia nu detinem pentru moment insa il vom avea si in oferta de terminale in curand. 

Te poti abona aici pentru a fi notificat in momentul in care telefonul este disponibil in magazinul online si pentru a afla informatia dorita, respectiv pretul acestuia.

Multumesc,
Roxana

O zi frumoasa, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎28-01-2012
0

buna cristina,

sunt abonat online si am fost si la baneasa de am vazut terminalul dar nu ne puteti zice nimic concret. dpmdv chiar daca e expus ca demo in magazin puteti sa-l puneti in vanzare prin iunie sau chiar maine. 

stim ca la Orange apare pe 2 mai, la dvs cand se va pune in vanzare?

merci

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Buna Seba,

Daca esti abonat online vei primi notificare in momentul in care telefonul va fi disponibil. Nu este comunicata o data exacta cu privire la acest aspect. 

Multumesc,
Roxana

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Se pare ca in tabara verde HTC One este disponibil la pretul de 2499. Detalii aici.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Samsung Galaxy S4 vs HTC One.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎16-04-2013

Din 26 aprilie pot renegocia contractul.

As fi interesat de HTC One, la abonament Red45, dar asta ar presupune ca pana la expirarea ofertei Red, apare One in oferta, si e inclus in oferta Red pentru abonati existenti. M-ar interesa un telefon 4G bun, iar One este asa ceva.

Daca nu, oricand este posibil sa mai si schimbi operatorul.

Om trai si om vedea.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

[ Editat ]

Salutare StefanCelMare si bine ai venit pe forum!

Te poti abona aici pentru a fi notificat in momentul in care telefonul este disponibil in magazinul online. Abonamentele RED sunt valabile atat pentru clientii noi cat si pentru cei existenti iar pe baza comunicatului de aici te anunt ca HTC One va fi inclus in oferta. Emoticon care face cu ochiul

Multumesc,

Roxana

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎22-04-2013
0

Salutare!

Nu stiu ce perceptie aveti voi asupra scurgerii timpului...insa cred ca este mult distorsionata fata de ceea ce se petrece efectiv in viata reala....

Avand in vedere ca pentru voi, de mai bine de doua luni (calendaristice), acest telefon...va fi dsiponibil.... "IN CURAND"(probabil ati uitat sa treceti continuarea :"la PRO-TV"), mi-as dori sa aplicati aceeasi metoda si la masurarea timpului pe care il folosim noi in convorbirile telefonice, ca atunci cand EU voi constata ca, pe cartela, creditul se apropie de 0 si ma voi gandi ca "IN CURAND" convorbirea se va intrerupe, sa mai am cel putin inca doua luni de convorbiri...nelimitate..

Asta chiar m-ar face sa ma simt bine, altfel...am putea la fel de bine sa spunem ca in curand va aparea in oferta iPhone 37 sau mai stiu eu ce....

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-03-2013
0

Am sunat de cateva ori sa intreb de One si primesc de fiecare data acelasi raspuns: "Nu stiu".

Perioada contractuala a expirat de multe luni bune, asa ca urmatorul telefon pe care o sa-l fac catre Vodafone o sa fie de portare numar catre alt operator care STIE unele lucruri... Din pacate, nu pot sa mai colaborez cu necunoscatori.

Mai astept cateva zile dupa o data exacta cand apare One dupa care sun eu...

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎21-02-2013