HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Re: HTC One

[ Editat ]

Salutare tuturor!

Noul HTC One va fi disponibil la Vodafone in jurul datei de 16 mai. Acesta va putea fi achizitionat la preturi speciale cu Vodafone RED dar si in varianta fara abonament.

Capture.JPG

Capture1.JPG

Astazi este “RED Friday” la Vodafone asadar va asteptam in magazin daca sunteti interesati de alte telefoane.

Multumesc,
Roxana

Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎28-01-2012
0

pai si la prelungire abonament nu se face discount? 

Începător
Postări: 15
Înregistrat: ‎09-11-2012
0

Unde te crezi ? Sa primesti discount la prelungirea abonamentului ?

Du-te in magazin, ia-l in 24rate si succes.

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012

Buna @Seba

@Seba a scris:

pai si la prelungire abonament nu se face discount? 

Telefonul este la tarif subventionat si la resemnarea contractuala pentru unul din abonamentele Mega cu o extraoptiune de internet.

Detalii gasesti accesand magazinul nostru onlineEmoticon care face cu ochiul.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Începător
0

Buna Cristina,

htc one sv nu ma intereseaza. ma intereseaza htc one si atat, fara sv, x, x+ etc Emoticon fericit

revin cu intrebarea: la prelungire de abonament telefonul va fi subventionat ?

pe de alta parte ma intereseaza si daca se va scoate pe piata extraoptiune 4G pt telefon.

merci!

Începător
0

@sqchristian a scris:

Unde te crezi ? Sa primesti discount la prelungirea abonamentului ?

Du-te in magazin, ia-l in 24rate si succes.

Mda, ar fi o metoda de achizitie si asta dar prefer sa-mi fac un credit de nevoi personale pe 10 ani cu ipoteca pe garsoniera si sa-l iau la ab red 65 plus cine stie ce extraoptiune 4G de zeci de giga pe luna. :smileyhappy:

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut Seba!

La reinnoire poti opta pentru schimbarea abonamentului si in unul RED si sa beneficiezi de preturile de mai sus, plus un discount pe baza punctelor de fidelitate, daca mai ai pe cont. Vei putea afla mai multe detalii despre cumpararea din magazinul online prin reinnoire atunci cand vom avea HTC One in stoc.

Multumesc si zi frumoasa!

Tudor

Vodafone
Începător
0

@Tudor a scris:

Salut @Seba!

La reinnoire poti opta pentru schimbarea abonamentului si in unul RED si sa beneficiezi de preturile de mai sus, plus un discount pe baza punctelor de fidelitate, daca mai ai pe cont. Vei putea afla mai multe detalii despre cumpararea din magazinul online prin reinnoire atunci cand vom avea HTC One in stoc.

Multumesc si zi frumoasa!

Tudor

Salut Tudor,

1) ma dispera raspunsurile care nu sunt la subiect. am intrebat daca se face discount la prelungire de abonament, nu daca imi schimb abonamentul. de ce as vrea sa fac asta? pt mine RED e o porcarie, mie imi trebuie internet cat mai mult si nu minute ca am telefon de servici pt apeluri de voce. 

2) sunt ferm convins ca voi afla mai multe cand il veti avea in stoc ... poate peste 2 luni

3) extraoptiuni 4G pt telefoane cand vor fi disponibile? momentan tot ce aveti este limitat la 7.2Mb/s

4) ce tip de LTE foositi? TDD sau FDD?

Merci,

Seba

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎21-02-2013
0

Salutare

Sustin ce a spus Seba mai sus.

nu inteleg de ce nu ne spuneti simplu "NU STIM CAND VA FI DISPONIBIL"?? de 2luni bagati cate o reclama cate un spot cu One pt ca ati inteles si voi ca pleaca clientii. nu inteleg nici faza cu RED?! vorbim aici despre un telefon, nu abonamente sau alte porcarii. si acum vad ca a disparut total de peste tot orice referinta la HTC ONE..sunt convins ca daca ati stii macar o data aproximativa ati pune un banner pe site sau posibilitate de precomanda. se pare ca si data anuntata pe mail si aici pe forum de unii, adica 16mai, e o data scoasa din nimic doar sa ne inchideti gura, si ca nu va fi disponibil nici pe 16, nici pe 20 si defapt habar nu aveti cand va fi disponibil. Sa inteleg ca HTC nu se descurca cu comenzile si au probleme cu componente si ca Romania e undeva in coada listei de asteptare..dar un operator cum este Vodafone ar trebui sa stie mai multe decat stie oricine care poate sa intre pe net si sa caute niste informatii (mai ales ca in UK deja este disponibil la Vodafone. este chiar gratuit la abonament de 42lire, adica cam 65euro cat cereti pe RED65. doar ca voi mai cereti si niste bani pe el Emoticon fericit

deci asteptam ceva mai concret decat "aflati mai multe cand va fi disponibil"

bafta!

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

[ Editat ]

Buna @Seba

Ok, HTC OneEmoticon fericit, in postarea mea precedenta am oferit informatii despre alt model.

@Seba a scris:

1) ma dispera raspunsurile care nu sunt la subiect. am intrebat daca se face discount la prelungire de abonament, nu daca imi schimb abonamentul. de ce as vrea sa fac asta? pt mine RED e o porcarie, mie imi trebuie internet cat mai mult si nu minute ca am telefon de servici pt apeluri de voce. 

In momentul actual nu detinem mai multe informatii decat cele specificate pe site-ul nostru aici

2) sunt ferm convins ca voi afla mai multe cand il veti avea in stoc ... poate peste 2 luni

Se estimeaza ca in jurul datei de 16 mai o sa fie disponibil in magazinul nostru online

3) extraoptiuni 4G pt telefoane cand vor fi disponibile? momentan tot ce aveti este limitat la 7.2Mb/s

Prin intermediul abonamentele RED 45 si 65 poti folosi serviciul Internet pe Mobil si pe reteaua 4G. De asemenea clientii care utilizeaza un telefon 4G au la dispozitie o extraoptiune Smartphone Turbo 4G. Optiunea este disponibila pentru clientii care folosesc un telefon 4G (cu SIM 4G Ready) indiferent de abonament.

4) ce tip de LTE foositi? TDD sau FDD?

Am solicitat informatii departamentului nostru revin cu detalii imediat ce le primesc.

Later edit:  Se foloseste TDDEmoticon care face cu ochiul.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg