HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Re: HTC One

[ Editat ]

Buna baadnewz

Urmeaza sa fie realimentat stocul pentru HTC One, te-ai inregistrat pentru a primi notificare in momentul in care telefonul este disponibil? 

ScreenShot178.jpg

Referitor la disponibilitatea acestui model si in reprezentantele noastre din tara momentan nu detinem informatii. Revenim cu detalii si vom comunica magazinele care comercializeaza acest telefon in momentul in care vom fi notificati.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎07-06-2012
0

CCristina sunt inregistrat cu 3 adrese de email acolo. Pe mine ma intreseaza o informatie concreta. Va fi disponibil saptamana asta sau nu. Raspunsuri evazive am tot primit pe forum, probabil ai numere scurte si ultra scurte in Vodafone si la depozit. Incearca te rog sa afli o informatie exacta. Mersi

Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎15-05-2013
0

peste tot aud data de 16mai. am sunat si la shop online si mi-au zis ca "la sfarsitul saptamanii va fi pus la vanzare online". dar daca iar va fi acolo pt 10minute nu ne incalzeste cu nimic. 

si o intrebare: se poate face comanda online si sa fie livrat la VDF shop? as vrea sa vad telefonul inainte sa il platesc. 

multumesc

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎07-06-2012
0

HDavid acum 1 ora am vorbit eu la RC, mi-a spus acceasi treaba ca apar in depozit azi sau maine. nu se stie daca stocul va fi suficient sau iarasi 10 telefoane, iarasi mi-a zis ca in magazine nu va fi disponibil sapatamana asta. Si eu merge pe acelas principiu ca tine: sa il vad inainte sa dau banii ca sa evit returi, bani blocati si nervi. 

Eu tot sper ca vreun moderator de aici va scrie negru pe alb cand vor fi disponibile in magazin.

Începător
0

eu cred ca nu au ce sa ne spuna pentru ca nu stiu nici ei

Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

[ Editat ]

Buna baadnewz si HDavid

Cu mare drag va ofeream informatii cu privire la data exacta pentru realimentarea stocului online daca o detineam. Nici unul dintre moderatori nu dispune de aceasta informatie.

Comanda plasata online este livrata la adresa din formularul online de achizitie. Daca se doreste returnarea coletulului se poate, Tudor a oferit informatiile de mai jos:

Cateva detalii despre procedura de retur se gasesc pe site-ul Vodafone, la pagina https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/cum-sa-fac/alege-vodafone/magazin-online/index.htm 

Se poate solicita returnarea unui telefon in termen de 14 zile lucratoare de la livrarea acestuia in cazul in care s-a cumparat terminalul impreuna cu un abonament Vodafone respectiv sau in 10 zile zilce calendaristice in cazul in care terminalul a fost achizitionat la pret de liber.

Pe site ti se comunica sa trimiti un email la adresa magazin.online_ro@vodafone.com in care sa mentionezi faptul ca doresti retur si sa completezi si urmatoarele informatii:
numele;
numarul de telefon;
numarul de comanda(ex: VDFRO123456789);
adresa de la care sa ridice curierul telefonul;
intervalul orar cand poate fi gasit de catre curier;
un cont IBAN al titularului de contract in care sa ii fie virati banii.
Aceste informatii mi le poti trimite si mie printr-un mesaj privat. Procedural, pentru a putea schimba telefonul trebuie ca acea comanda sa fie anulata, iar termenul de rezolvare este de pana la 30 de zile lucratoare.

Pentru comenzile efectuate online nu poate fi solicitata livrarea la una din reprezentantele noastre.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Începător
0

Abia astept sa dau 2500ron pe telefon si sa astept 30zile sa fie schimbat Emoticon foarte fericit Emoticon foarte fericit

cam penibil

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎18-04-2012
0

Buna ziua,

Exista vreo sansa sa aduceti versiunea neagra?

Sper sa fie disponibil inainte sa iasa urmatoarea generatie de device-uri.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut HDavid si jimanjr!

@HDavid a scris:

Abia astept sa dau 2500ron pe telefon si sa astept 30zile sa fie schimbat Emoticon foarte fericit Emoticon foarte fericit

cam penibil

Acela este termenul legal de rezolvare, insa un retur se face de obicei in 5-7 zile.

@jimanjr a scris:

Buna ziua,

Exista vreo sansa sa aduceti versiunea neagra?

Sper sa fie disponibil inainte sa iasa urmatoarea generatie de device-uri.

Nu cunoastem in momentul de fata acest aspect, ramai alaturi de noi si daca avem noutati, le vom posta.

Toate cele bune,

Tudor

Vodafone
Începător
0

@Tudor a scris:

Salut HDavid si jimanjr!

@HDavid a scris:

cam penibil

Acela este termenul legal de rezolvare, insa un retur se face de obicei in 5-7 zile.

Stiu ca nu dureaza neaparat 30zile, dar doar ideea de a plati bani destul de multi si sa trebuiasca sa faci retur... ma sperie Emoticon foarte fericit