HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: HTC One

Te inteleg perfect, eu insa am doua telefoane de schimb pe care ma pot baza pe langa cel principal.

Toate cele bune,
Tudor.

Vodafone
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎15-05-2013

Nici eu nu stau pe intuneric in caz ca trebuie schimbat Emoticon foarte fericit ideea era sa nu trebuiasca sa schimb un telefon inainte sa il pot folosi Emoticon care face cu ochiul

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-05-2013
0

Buna ziua, 

As dori sa stiu daca HTC One care este de vanzare pe magazin online are si limba franceza va rog.

Multumesc.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Buna 123paturel,

M-am interesat in legatura cu acest aspect iar limba franceza nu face parte din pachetul de limbi instalat pe acest model de telefon.

Multumesc,
Roxana

Vizitator
Înregistrat: ‎28-05-2013
0

Buna Roxana, 

Ciudat pentru ca am scris si pe HTC Romania pe facebook si ei m-au spus ca telefonul de vanzare pe magazin vodafone online are limba franceza...

Cine trebuie sa cred?

Multumesc.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

In regula 123paturel,

Te asigur de faptul ca informatia oferita este corecta, aceasta fiind furnizata in urma verificarilor efectuate pe telefoanele HTC One comercializate la Vodafone Romania. Softul optimizat pentru acestea nu dispune de limba franceza.

Poti verifica acest aspect, daca doresti, prin testarea acestui model de telefon intr-un magazin Vodafone.

O zi frumoasa!

Roxana

Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

[ Editat ]

"Salutare Croocodillul,

Am inteles ca te-au contactat colegii mei, pentru a face returul produsului. Ne poti confirma daca totul este in ordine, in momentul in care vei primi noul produs?

Multumesc,

Paul"

Telefonul l-am returnat chiar a doua zi după ce l-am primit, dar banii nu i-am primit înapoi nici până acum. Este jenantă atitudinea afişată de Vodafone, pur şi simplu mi s-a făcut scârbă de serviciile pe care le oferiţi post vânzare.

După ce că eu am primit un telefon defect, desfăcut şi cu urme de utilizare, nu s-a făcut niciun demers pentru grăbirea returnării banilor. Am fost contactat telefonic iniţial şi mi s-a completat o cerere de returnare, apoi după câteva zile m-a contactat altcineva să-mi zică că trebuie ca eu să fac o cerere scrisă pentru returnare. OK, am făcut-o dar cine mi-a dat-o a zis că mi-a trimis-o greşită şi să fac alta, asta după vreo 3 zile. Am făcut-o din nou şi acum aştept. AȘTEPT din cauza greşelilor voastre, pur şi simplu v-am dat un împrumut de 30 zile.

Pentru ce mi s-a întâmplat ar trebui să cer şi daune morale, nu doar banii înapoi.

Îmi pare rău, dar asta a pus capac. O să fac tot posibilul să reziliez toate contractele pe care le am cu voi, e ireal cât de multă nepăsare aveţi faţă de clienţi şi nu vorbesc din postura unuia care vă dă 10E/lună la abonament.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salut Croocodillul!

Ti-am trimis acum un mesaj privat cu mai multe detalii, astept din partea ta mailul solicitat si sper ca vom rezolva in cel mai scurt timp problema ta.

Imi prezint scuze pentru intarzieri.
Tudor

Vodafone
Începător
Postări: 21
Înregistrat: ‎02-02-2012

Vreau să-i mulţumesc pe această cale lui Tudor care mi-a dat un răspuns rapid şi la obiect.

Vizitator
Înregistrat: ‎27-04-2013
0

Cand o sa fie disponibil update-ul Android 4.2.2 pentru telefoanele HTC One?