HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Consultant
Postări: 97
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Re: HTC Wildfire S

Salut,

Il am de mai bine de jumatate de an. Ori am avut eu noroc, ori ati avut voi ghinion, ca mie nu mi s-a restartat niciodata fara sens, Wi-fi merge traznet, toate aplicatiile pe care le am functioneaza foarte bine (Whatsapp, Mobile Mouse, Goggles, Google Translate, Instagram, etc...). 

Doua chestii in schimb, ma scot din sarite: memoria interna si bateria. In rest e OK. 

(...bine, stiu, se poate si mai bine dar e destul de ieftin).

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎27-05-2012
0

asa patesc si eu si nu stiu ce sa-i fac

Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Revin cu probleme ca de partile bune nu am timp sa povestec aici. Nu mai functioneaza bine butonul on/off, destul de des in ultima vreme nu mai pot debloca telefonul ca nu raspunde la apasare. Inteleg ca se uzeaza dar nici chiar dupa jumate de an. la ce service trebuie sa ma adresez? sau la ce magazin vodafone este si receptie pentru service? nici macar nu a iesit din garantie si are probleme atat de mari ...

Vizitator
Înregistrat: ‎16-06-2012
0

Salut. Nici la mine nu functioneaza aplicatia facebook pe wi-fi. Foarte rar imi merge. E de la aplicatie.

Începător
Postări: 17
Înregistrat: ‎25-06-2012

Nici la mine nu merge prea bine aplicatia Facebook.Asa ca am renuntat si am instalat alte aplicatii, aveti o lista mai jos.Sper sa va ajute.
Friendcaster - https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.senab.blueNotifyFree&feature=search_result

Seesmic - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seesmic&feature=search_result

Acestea sunt cele mai bune.Sper sa va ajute.
Nou venit
Înregistrat: ‎20-10-2012
0

Emoticon trist Eu din pacate am o problema mai gravaaa,am spart touch screen-ul mi-am pus altul nou  dar tot nu merge ce sa-i mai fac oare ma dispera!nimeni nu stie...a mai patit cineva asa...?

Nou venit
Înregistrat: ‎27-01-2013
0

HTC Wildfire S

credeti ca merita sa dau 550 lei pe htc wildfire S?

Highlighted
Începător
Postări: 20
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

NU! suntem in 2013 de ce ti-ai lua un model vechi de 2 ani? nici nu cred ca se mai gaseste pentru ca a fost inlocuit cu desire c de un an.
Pentru telefoane cu android ai nevoie de memorie interna multa fara card si de RAM mult.asta e jucarie. ma tine bateria maxim 20h dupa un an jumate.