HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎10-08-2015
0

Re: Probleme si dezamagire HTC One M8

Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎10-08-2015
0

Nu mai am "chef".
Sunt satul de drumuri,explicatii,timp pierdut.
Pentru ce atâta deranj?
Saptamana trecuta am vorbit la telefon cu domnisoara de la vodafone Satu Mare sa o intreb care este procedura de reziliere a contractului.
Era in concediu.Dar revine...

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Am inteles, dar astfel ramane si la latitudinea ta. Atat timp cat nu esti multumit de o interventie, o poti reclama, iar recomandat in prima instanta este la cel care a si facut-o, iar mai apoi catre autoritati.

Te mai asteptam,
Tudor

Vodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎26-08-2014
0

Acelasi lucru l-am patit eu cu un Sony Z1 Compact. Este o nerusinare si batatie de joc imense din partea acestei companii. Ma paseaza la service, Regenersis, care sunt incompetenti, apoi sa vorbesc la Sony care ma trimit la vodafone. Nu vor sa imi rezilieze contractul, este jenant. O sa imi cumpar telefon la liber si cartela pre-pay pentru ca vodafone- ul nu doreste sa isi asume responsabilitatea pentru produsele pe care le comercializeaza. Apropo, telefonul meu a fost cumparat din asa zisul lor magazin online dar ei sunt doar prestatori de servicii.

PS: macar serviciile de ar fi ceva de capul lor, dar atat in magazinele lor cat si operatorii dau dovada de rea-intentie, limbaj de lemn si inflexibilitate in modul in care discuta cu, clientii care pana la urma le cam platesc salariile.

O zi buna!!!!!

Highlighted
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut, alexei77c!

Imi poti lasa un email pe adresa forumsupport_ro@vodafone.com, cu subiectul "In atentia lui Tudor", in care sa incluzi seria fisei de service si seria IMEI a telefonului? Voi lua si eu legatura cu colegii de la service pentru mai multe informatii. Cu colegii de pe chat sau de la *222 nu ai mai incercat sa si discuti, nu?

Tudor

Vodafone