HTC

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Update HTC S One varianta Vodafone.

Buna seara. In luna decembrie am achizitionat un terminal HTC One S , de la Vodafone cu prelungire. Deci este varianta S3, cu dual core la 1.7. Intrebarea mea este cand va fi disponibil 4.1 si pentru acest model de telefon, din moment ce alti operatori (Vodafone UK) au oferit acest update? Multumesc.

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012

Re: Update HTC S One varianta Vodafone.

Buna Valionline,

Urmeaza sa adresam intrebarea colegilor care se ocupa de testarea acestor sisteme de operare.

Am rugamintea sa imi spui daca intampini probleme in sistemul actual de operare, daca ai observat anumite bug-uri si daca sunt anumite caracteristici de la Jelly Bean de care esti interesat in mod special.

O discutie asemanatoare se poate gasi si aici, unde colegul meu Tudor a solicitat aceleasi informatii.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Membru de bază
Postări: 187
0

[ Editat ]

Din ce am citit pe un alt topic dedicat tot acestui subiect pot spune ca de la lansarea softului si pana ajunge la Vodafone Romania dureaza cam intre o luna...maxim doua luni.

Softul a aparut pe la sfarsitul lunii decembrie deci mai este un pic de asteptat.

Vizitator
Postări: 4
0

Buna. In principiu JB face un management mai bun al consumului din ce am citit. De asemenea acum nu vad, tot timpul diacriticele. Spre exemplu ţ
Mulţumesc. Aştept updateul.
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎15-01-2013
0

despre ICS 4.0.3 sunt multe de spus.

cel mai important bug, nu afiseaza litera Ț in meniu, mesaje, browser etc.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012

Salutare tuturor!

O data exacta cu privire disponibilitatea update-ului 4.1 Jelly Bean nu este comunicata insa atunci cand acesta va fi disponibil veti primi notificare pe telefon.

Confirm, in urma informatiilor primite, ca acest update dispune de un management mai bun al consumului dar trebuie tinut cont si de faptul ca este un consumator mai mare de resurse iar timpul de incarcare va creste.

In legatura cu litera ţ, am fost informata ca aceasta ar trebui sa apara tinand apasat pe litera t.

Multumesc,
Roxana