Internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: Internet Vodafone [viteze]

HTC One M7 pe 3G.

In municipiului Tg-Jiu.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Rosiori de Vede,Teleorman.4G pe un SG Ace  4

Vodafone
Membru VIP

[ Editat ]

Sa vad astazi cat de rapid e 4G-ul. Emoticon care face cu ochiul 

Later edit: Cam asa a stat situatia. Emoticon fericit

Vodafone
Membru VIP
0

Supernet 4G prin Mamaia.Isi face de cap un Red,intr-un iPhone. Emoticon foarte fericit

Vodafone
Membru VIP

[ Editat ]

Vodafone R205

Semnal maxim(testul este facut pe un Ace 4)

Vartoape,TR;

Vodafone
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-05-2014
0

Telefon  Asus FonePad 7 FE170 

București  zona Nord,  Câmpul Pipera

Viteza este restricționată chiar dacă am contract cu nelimitat și nerestrictionat intre 23 și 6 dimineață. 

Este ok

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-05-2014
0

Check out my Ookla Speedtest result. What's your speed? http://www.speedtest.net/my-result/a/1601773097

Telefon Asus FonePad 7 FE170 

București zona Nord,  Pipera

Semnal - 91

In condițiile în care am acces nelimitat și nerestrictionat intre 23 și 6 dimineață. 

??? 

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salut, liviuz! Poate fi doar o problema particulara pentru abonamentul tau in sensul in care un beneficiu sa nu fie provizionat corect in toate aplicatiile. Poti incerca sa iei legatura cu un coleg din echipa de suport de pe chat(acesta este disponibil in partea dreapta a site-ului nostru) si sa revii aici cu noutati?

Tudor

Vodafone
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-11-2014
0

[ Editat ]

Salut. Din octombrie am migrat la cartela prepaid, iar din noiembrie folosesc o cartela 4G pe un telefon LG G2. Dupa 1 luna si ceva mi-am dat seama ca folosesc o extraoptiune de 6 euro care include internet 4G dar mie nu imi aparea acea iconita cu semnalul 4G. Azi am vorbit cu unul dintre angajatii dumneavostra via asistenta online si au facut sa apara acel semn 4G. Cu gandul ca am net 4G am facut un test imediat dupa dar au iesit niste viteze foarte proaste. Locuiesc in Iasi deci nu cred ca ar trebuie sa am asemenea viteze. Culmea este ca pe 3G am viteze de download mai mari iar pe 4G am viteza de upload mare dar cea de dwnld este foarte mica.

3G1.jpg4G1.jpg

prima imagine este testul pe 3G pe un server din bucuresti, iar a 2a este pe 4G pe acelasi server. Testul este facut din aceeasi locatie indoor.

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salut, AlexGugeanu!

Mai poti testa si in alte parti ale orasului? Am un prieten ce a obtinut in Iasi viteza de mai jos cu LG G4, la Piata Unirii(are un abonament ce ii ofera acces la maximul posibil), insa tot ar trebui ca daca el a obtinut atat, sa ai si tu pe G2 80-100 Mbps pe download. 

Tudor

Vodafone