Internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎13-02-2014
0

Nu imi afiseaza pe myvodafone cat trafic mi-a ramas

Nu imi afiseaza pe myvodafone cat trafic mi-a ramas... imi afiseaza numai cost suplimentar si numarul de mesaje pe care il mai am dar nu arata nimic in legatura cu traficul de internet...am inteles ca ar trebui sa arate... pe aplicatie il contorizeaza si pe cel facut noaptea, care e nelimitat, daca exista o modalitate de a vedea traficul ramas va rog sa-mi spuneti 

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Nu imi afiseaza pe myvodafone cat trafic mi-a ramas

[ Editat ]

Salut, justme4us!

Iti multumim pentru feedback. Pentru abonamentele de date - VMB, aceasta functionalitate, de a afisa traficul ramas direct de la Cost Control a fost transmisa catre colegii de la marketing si este luata in considerare la unul din viitoarele update-uri pentru MyVodafone. In momentul de fata sunt afisate SMS-urile ramase si eventualul cost suplimentar generat din mesaje.

ScreenShot190.jpg

Momentan, poti verifica traficul ramas, din MyVodafone, rubrica apeluri curente, precum in imaginea de mai jos:

ScreenShot189.jpg

Dupa cum poti observa, de pe abonamentul personal, de la data de facturare si pana acum s-a efectuat un trafic total de 953300 KB, adica circa 931 MB(953300/1024). Astfel, din cei 3 GB inclusi, mai am ramasi aproximativ 2.07 GB pana la urmatoarea data de facturare.

Sper ca informatia oferita te ajuta si te astept si cu confirmare.
Tudor

Vodafone
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎13-02-2014
0

Multumesc, informatia ma ajuta.

Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

buna,si eu am aceeasi problema pe care doresc sa o rezolvati ca si la nr tel voce unde se vede ce si cum mai putin la nr/tableta,,,multumesc si sper sa se rezolve cat mai repede sa nu fiu nevoit sa adun la kbs../zi...

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna claudiuu

Colegul meu Tudor a preluat solicitarea si a transmis-o departamentului in cauza fara sa dispunem de un termen de rezolvare.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Membru de bază
Postări: 326
Înregistrat: ‎04-02-2012
0

multumesc,,,astept cu nerabdare,,,!!!