Internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-12-2018
0

Trafic Internet Wifi Acasa

Buna,

De curand (aprox. 2 saptamani), am facut la dumneavoastra un abonament Wifi Acasa 15.

Insa am o problema in a monitoriza traficul de net realizat pana in momentul de fata, in cadrul aplicatiei MyVodafone.

Tin sa mentionez ca am accesat aplicatia de pe laptop, in cadrul unui browser (Chrome), iar la sectiunea Rapoartele mele/Detalii apeluri nefacturate/Date nu pot vedea nicio informatie/raport cu privire la traficul de net de pana atunci.

Procedez cumva eu gresit sau exista o alta modalitate pt a accesa astfel de informatii?

Multumesc anticipat de feedback si o zi faina va doresc,

Razvan

Moderator
Postări: 121
Înregistrat: ‎25-06-2018
0

Re: Trafic Internet Wifi Acasa

Buna!

Ai inregistrat un cont MyVodafone pentru numarul de Wifi-Acasa? Nu iti incarca nimic la detaliere apelui nefacturate? In mod normal, iti apare o lista cu data si ora la care a avut loc conexiunea si volumul de date folosit.

Elena  

Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎07-12-2018
0

Re: Trafic Internet Wifi Acasa

Salut Elena,

Da, am un cont aferent MyVodafone si am incercat ceea ce mi-ai sugerat tu si colegii tai de la *222, dar acelasi mesaj il primesc de fiecare data si l-au primit si ei: "Nu exista inregistrari in lista" si ca poate dura pana la 48h pana se actualizeaza (desi a trecut aproape o luna de atunci...).

Intre timp, mi-au aparut detaliile la cele facturate si am reusit sa accesez informatii cu privire la trafic, din browser, in pagina de Home a router-ului.

Ar fi dragut daca s-ar putea face asta totusi din MyVodafone, daca tot ii disponibila optiunea din meniu.

Mersi oricum de ajutor si un An Nou Fericit iti doresc !

Razvan