Internet

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎25-03-2012
0

optiune trafic date internet

buna ziua ,

am consumat  datele de internet si am fost anuntat prin sms ieri 24.10.2018 ca, citez " ai utilizat traficul total inclus in abonamentul si extraoptiunile tale.Te bucuri in continoare de net nelimitat gratuit timp de 24 h . Incepand cu 25.10.2018 orele 17:31 (azi) navigheaza cu una din optiunile de mai jos ,,  1. net control X GB? X EUR

2. net control Y GB? Y EUR

3. net control Z GB? Z EUR

AM INCERCAT SA INTRU IN OPTIUNILE PE CARE LE AM IN APLICATIE SI IMI SPUNE CA NU SUNT COMPATIBILE CU ABONAMENTUL.....

ADICA?????

Moderator
Postări: 640
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: optiune trafic date internet

Buna,

Nu putem face mai multe verificari aici pentru ca avem nevoie de un numar de telefon, iar numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de client sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice.

Prin urmare, iti recomandam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

Madalina