LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 28
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Defecte ale LG Optius One P500 Aparute pe noul ROM oficial 2.3.3

P500 este un aparat bun peransanblu si cu noul ROM oficial chiar sa redus consumul de energie insa senzorul magnetic nu vrea sa functioneze atunci cind se folosesc aplicati ce au nevoie de el, decit 2-3 sec dupa datele oferite sunt aberante, tot tinpul arata intensitate maxima ( metal detector, RF detector, Magnetic detector etc ) chiar si busola da date eronate. Aveti si voi aceiasi problema sau e doar de la tel. meu

Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Re: Defecte ale LG Optius One P500 Aparute pe noul ROM oficial 2.3.3

Din cate stiu optiunile enumerate de tine nu sunt active pe acest model de telefon.

Si nu toate aplicatiile luate de pe Market sunt si....

Membru de bază
Postări: 214
Înregistrat: ‎04-02-2012

...daca nu sa intamplat o minune ceva modelul P500 nu are nici un sensor magnetic.

Aplicatiile de pe Market nu sunt totdeauna reale ( functionale ) , imit si ei niste probleme supuse de programator atat.

Sa stii daca numai asta iti era problema nici nai problema telefonul functioneaza perferct .

Vizitator
Postări: 8
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

asa e,eu am acest model si nu am nici o problema
Începător
Postări: 13
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

eu cred ca mai degraba sa nu fie o problema aparuta din cauza simului folosit,incearca cu un alt sim
Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012

Nu are treaba SIM-ul cu acel senzor magnetic.A mai fost explicat mai sus ca nu toate aplicatiile din Market sunt si bune...