LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: LG Nexus 4

Mi-am notat!

Daca nu intra in intervalul 7-14 decembrie,ghici cine o ia peste nas.  Emoticon foarte fericit

Vodafone
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎26-11-2012

Pretul la liber pentru versiunea de 16 GB va fi undeva in jurul sumei de 2000 ron . Din cate stu versiunea de 8 GB nu va fi disponibila la Vodafone , cel putin nu de prima data .
Înţelept
Postări: 146
Înregistrat: ‎24-01-2012

@Ytzi Nu stiu cine esti, dar sper sa ai dreptate. Daca pentru prelungirea abonamentului meu este sub 1500 RON, atat cat e pe Google Play la liber nici nu stau pe ganduri... Emoticon fericit

-----------------------------
Nexus 5 @ LP 5.1.1
VDF Smart Tab 3 10.1" @ KK 4.2.2
Highlighted
Vizitator

Come on Emoticon fericit

Pe forumul asta nu se pot da stelute pentru userii care dau ponturi bune . Kudos -uri parca se numeau .

Ma mir ca nu a leaked pana acum informatia  dar cand vad asa aroganta de la uamenii astia moderatori ma mananca limba .

Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎22-05-2012

Galaxy Advance S

299 Euro la liber

Mega 11+300MB(125 min nationale+450MB net): 157Euro+384Euro(24*16Euro)= 541 Euro

Cartela 6Euro(150min nat.+75MB internet):260 Euro la un magazin+144Euro(24*6 Euro).= 404 Euro si nu sunt legat de nici un abonament

Nivelul de concesionare al VF-RO este destul de scazut. Nu conteaza ca ai o gramada de ani la ei.

Înţelept
Postări: 146
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Emoticon fericitEmoticon fericit Pai si ce faci cu 75MB?

Deci o fi si asa cum ziceti voi, dar sunt oameni si oameni. Unii dintre ei au nevoi diferite. Eu am 1Gb de trafic si imi ajunge cam la limita... si nu pot compara o cartela cu un abonament. Plus ca am un abonament de grup foarte OK ca pret (mai mic decat orice cartela/user) la care nu vreau sa renunt.

-----------------------------
Nexus 5 @ LP 5.1.1
VDF Smart Tab 3 10.1" @ KK 4.2.2
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

@adytu99 a scris:

Galaxy Advance S

299 Euro la liber

Mega 11+300MB(125 min nationale+450MB net): 157Euro+384Euro(24*16Euro)= 541 Euro

Cartela 6Euro(150min nat.+75MB internet):260 Euro la un magazin+144Euro(24*6 Euro).= 404 Euro si nu sunt legat de nici un abonament

Nivelul de concesionare al VF-RO este destul de scazut. Nu conteaza ca ai o gramada de ani la ei.

Plus ca la prepay,avand ca dovada promotiile trecute,beneficiile sunt din ce in ce mai multe,de la o luna-doua la alta(la acelasi pret).Pe cand la abonament,trecerea la un nivel superior cu beneficii mai multe,presupune un cost suplimentar.PLus ca iese din discutie branduirea telefoanelor.    Emoticon fericit

Cu toate acestea,minusul care face totusi diferenta este lipsa accesului VoIP la prepay.Dar pentru cine nu prezinta interes,e ok.

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012

Salutare Ytzi,

Nu este vorba in nici un moment de aroganta, dar nu dorim sa inducem in eroare utilizatorii acestui forum. Cand vom avea infomatiile complete si oficiale, atat noi cat si departamentul de marketing, oferim un raspuns.

Tin sa iti multumesc pentru informatiile oferite in postarile anterioare, si am rugamintea sa ne oferi si sursa acestora pentru a le valida. Emoticon care face cu ochiul

Multumesc,
Raluca
Vizitator

Ola Raluca ,

Informatiile sunt  corecte , intradevar  nu sunt oficiale pentru ca eu nu reprezint Vodafone Romania .

Tine minte postul asta pentru ca o sa il ai ca sursa in clipa in care o sa faceti anuntul oficial Emoticon fericit

PS: asa cum pentru Iphone 4S si Iphone 5 stiati data de lansare cu minim 2 saptamani( precomenzile corporate + precemenzile partenerilor Vodafone )  inainte sa fie facut anuntul oficial  ma surprinde ca pentru un telefon care se va vinde mult mai bine si mult mai repede decat gama Iphone si pentru care exista un interes urias , nu dati nici o informatie.

Intradevar telefonul asta nu are ca public tinta userii standard Vodafone dar cum anuntati disponibilitatea serviciilor  4G inainte de a le lansa oficial doar ca sa luati"fata" Orange-ului tot asa ma astept sa fie si pentru gama Nexus.

Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎22-05-2012
0

Seven, ai dreptate. 75 de MB este putin, dar diferenta este enorma pentru internet; care are costuri foarte mici pentru furnizor. Ca si solutie mai buna, sa zicem oferta de 9 euro reincarcabila. Are 200 minute nat, 3000 minute in retea si 600MB internet.