LG

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: LG Nexus 4

[ Editat ]

In UK pe Google Store Nexus 4 este 279 lire, adica 324 euro la liber, iar la noi in tara aproximativ 480 euro. Deci faceti singuri calculele.

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎03-02-2012
0

un telefon bun, dar un pret incredibil de mare. efectiv nu esti cu nimic rasplatit pt loialitatea fata de vodafone. preturile sunt SF ca si in minunata reclama. in Germania sau UK sunt aproape gratuite telefoanele la un abonament de 40 de euro.

incdedibila metoda de a face vodafone profit in romania. rusine

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎25-01-2012
0

Ca si client vodafone de 14 ani primesc reducere de 100 eur la prelungirea abonamentului fata de pretul la liber .... loialitatea este rasplatita cum numai vodafone stie iar telefonul este mult prea scump pentru momentul actual cand sta sa apara urmatorul telefon google.

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salutare,

Preturile telefoanelor difera de la o tara la alta, si chiar de la un operator la altul. Faptul ca telefonul este disponibil in Romania, la un pret diferit de o alta tara, nu are absolut nicio relevanta. In fiecare tara exista un nivel diferit de trai si pretul dispozitivului difera in functie de piata de specifica a tarii respective. Spre exemplu, in Austria sau in Polonia, telefonul se regaseste la preturi de peste 500 €.

Multumesc,

Paul

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-12-2012
0

Deci sa inteleg ca nivelul de trai in Romania este mult peste cel din U.K. sau Germania ( dupa cele spuse de PAUL citez , In fiecare tara exista un nivel diferit de trai .) Ei au un salar mediu undeva la 1000 euro deci isi permit un telefon la 0 euro si abonament de 30euro/luna comparativ cu norocosi de romani care au salar mediu de aprox.200 euro si la un abonament de numai 41euro/luna timp de 2 ani primim telefonul la modica suma de 169 de euro.PS : Interesant rationament

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎27-01-2013
0

nu stiu cum e cu nivelul de trai dar deja tel nu mai este pe stoc Emoticon fericit nici htc one x+

Membru veteran
0

Salutare,

In momentul de fata stocul atat pentru telefonul Nexus 4 a fost epuizat, cat si cel pentru HTC One X Plus. Stocul va fi realimentat in decursul urmatoarelor zile. Aveti posibilitatea de a fi notificati in momentul in care telefonul va fi din nou disponibil. Am atasat o poza mai jos, de unde puteti selecta aceasta facilitate

Capture.JPG

Daca va intereseaza stocul dintr-un anumit magazin, va rog sa imi transmiteti detalii specifice, iar eu am sa ma interesez de disponibilitatea lui, in locatia respectiva.

Multumesc,

Paul

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎27-09-2012
0

vreo informatie despre cand apare nexus 4 din nou in stoc? garantia este oferita de catre LG Romania?

Membru veteran
0

Salutare Tudy,

Garantia oferita pentru telefoanele LG este asigurata de catre service-ul autorizat Regenersis. Cu privire la realimentarea stocului pentru acest model, astept un raspuns din partea colegilor de la magazinul online si revin la tine.

Multumesc,

Paul

Sfătuitor
Postări: 35
Înregistrat: ‎30-09-2012
0

1. Daca vine cu BL unlock-able mai bine ne luam un terminal de 150ron la abonament.

2. Mai bine il cumparam din Irlanda la pret de Google decat la mega pret Vodafone.